УМОВИ ДОСТУПНОСТІ АКАДЕМІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Кожна людина, незалежно від стану здоров’я, наявності фізичного чи інтелектуального порушення, має право на одержання освіти, якість якої не різниться від якості освіти інших людей. Наш академія дружня до осіб з особливими освітніми потребами.

Організація освітнього процесу здобувачів освіти з особливими освітніми потребами в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури передбачає створення інклюзивного середовища – сукупність умов, способів і засобів для спільного навчання, виховання та розвитку здобувачів освіти з урахуванням їхніх потреб і можливостей.

В Придніпровській державній академії будівництва та архітектури створені сприятливі умови для навчання студентів з особливими освітніми потребами, у тому числі й студентів з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень в будівлі, а саме: наявний пандус для безперешкодного доступу дітей-інвалідів опорно-рухового апарату до першого поверху закладу, а також пандус всередині корпусу для доступності до навчальних аудиторій, ліфти, виконано капітальний ремонт туалетів.

Для студентів з особливими освітніми потребами, які не мають можливості відвідувати заклад вищої освіти у ПДАБА активно впроваджується дистанційна форма навчання, діяльність якої забезпечує Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій.

Прилеглі території до споруд і приміщень академії частково облаштовані для потреб маломобільних груп населення, здійснюється педагогічний та психологічний супровід цієї категорії осіб на всіх етапах вступної кампанії та під час навчального-освітнього процесу в академії.

 

Чекаємо Вас у нашій академії та зробимо все, щоб Вам було комфортно та продуктивно навчатись у нас!

Інформаційні матеріали

Висновок щодо доступності приміщень для осіб із інвалідністю


Безбар'єрна грамотність


Титюк А. О.


Речиц О.А.


Головко С. І.


?>
вверх