Адміністративно господарча частина

Адміністративно господарська частина (АГЧ) – структурний підрозділ академії, який безпосередньо підпорядковується проректору з соціально-економічної, адміністративної і господарської роботи.

АГЧ у своїй роботі керується чинним законодавством України, Статутом Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, нормативними документами та положеннями про підрозділ.

АГЧ зЗабезпечує діяльність академії, технічне обслуговування будівель, приміщень, устаткування (ліфтів, систем опалення, природного газу, водопостачання, водовідведення, вентиляції, електромереж тощо), виконує планування, організацію та контроль проведення їх поточних та  планових ремонтів, господарським  способом  бригадами працівників  академії, або з залученням сторонніх підрядників. Відділ матеріально-технічного постачання здійснює забезпечення навчальних корпусів, гуртожитків, спортивного комплексу  та інших допоміжних  споруд та мереж, необхідним обладнанням (меблями, господарчим інвентарем, засобами механізації праці).  Організація транспортного забезпечення та охорони майна академії. До основної діяльності АГЧ також  відноситься технічне забезпечення  приміщень та площ наданих в оренду. Цією діяльністю, займається  експлуатаційно-технічний відділ ( ЕТВ).

Головний інженер (056)-746-16-84;

Головний енергетик (056)-746-19-02, (0562)-47-17-33;

Начальник ЕТВ (056)-746-19-02;

Начальник охорони (056)-746-15-27.

Адреса: 49005 м. Дніпро, вул.Чернишевського, 24А, (будівля плавального басейну)

Телефон для довідок: (056) 746-18-69

Електронна адреса: відсутня

Писаренко Дмитро Миколайович

Проректор з соціально-економічної, адміністративної і господарської роботи

Особливості користування гуртожитком


Примірне положення про користування гуртожитками


?>
вверх