Концерт-студія «Єднаймося»

Склалася досить гарна й успішна традиція співробітництва студентського клубу ПДАБА з кафедрою українознавства, документознавства та інформаційної діяльності і студентською радою академії. Завдяки цьому вберезні 2019 року з’явився новий перспективний проєкт – концерт-студія «Єднаймося». За час свого існування студія перетворилася на справжній центр культурного та творчого життя будівельної академії.

У межах цього проєкту було проведено цілу низку цікавих тематичних концертів: щорічне відзначення Шевченківських днів, «На тебе дивлюся, за тебе молюся», «Наша слава не поляже», Різдвяна благодійна зустріч, флешмоб «Свято вишиванки», «Миколай, Миколай рідний край наш захищай», «Шевченко… боротьба за незалежність», «Інновація – шлях у майбутнє», участь у «Студентській весні – 2023» та інші.

У зв’язку з онлайн-навчанням було організовано онлайн-конкурси для студентів, а саме: конкурс декламаторів до Дня української писемності та мови; Святковий конкурс до 90-ліття ПДАБА «Від Різдва до Різдва…»; Міжнародний день рідної мови; Шевченківські читання;
«Наша душа, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України»;

Конкурс декламаторів до Міжнародного дня студентів «Чим більше знаєш, тим більше можеш»; Святковий конкурс «Різдвяні візерунки»; святкування Міжнародного дня рідної мови; Шевченківські читання.

Конкурс декламаторів «Благовість життя»; «Життя переможе смерть, а світ – темряву».

План роботи концерт – студії «Єднаймося» на навчальний рік 2022 – 2023

Засновники концерт-студії:
Лариса Котова – художній керівник студентського клубу, член Національної Спілки театральних діячів України, телефон 0674544744.
Лариса Богуславська – доцент кафедри УДІД, кандидат філологічних наук, електронна адреса bohuslavska.larysa@pdaba.edu.ua
Аліна Зінченко – голова студентської ради, телефон 0688874956.

?>
вверх