Інформація

Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до закладів вищої освіти

A

Вступники на основі повної загальної середньої освіти створюють електронний кабінет вступника на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ починаючи з 01 липня 2023 року.

B

За необхідності проходження творчого конкурсу заява на участь у творчому конкурсі подається в електронному кабінеті вступника https://vstup.edbo.gov.ua/ з 03 липня по 10 липня 2023 року (для участі в конкурсі на бюджетні місця). Прохання пройти попередню реєстрацію на сайті академії (для підготовки аудиторій та матеріалів для вступників).

C

Заяви на участь в конкурсному відборі на вступ на освітні програми подаються з 19 по 31 липня 2023 року в електронному кабінеті вступника https://vstup.edbo.gov.ua/.

D

Вступник має можливість подати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих та відкритих конкурсних пропозиціях.
Всього (бюджет + контракт) можна подати до 20 заяв.

Необхідні документи:

Копія документа (в 2-х екземплярах), що посвідчує особу, передбаченого Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (паспорт - 1, 2 та 11 сторінки, або ID-картка і Довідка 13)

Копія (в 2-х екземплярах) Картки платника податків (реєстраційний номер облікової картки платника податків). Стара назва - ІПН

Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см

Копію документів, які підтверджують право вступника на спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти

Копію військово-облікового документа (для військовозобов'язаних - військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов'язаного, а для призовників - посвідчення про приписку до призовних дільниць)

Треба знати !

Не подані своєчасно документи, що засвідчують спеціальні умови особи на участь у конкурсному відборі при вступі для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти, унеможливлюють реалізацію таких спеціальних умов.

Усі копії документів, окрім документа, що посвідчує особу, та військово-облікового документа засвідчуються за оригіналами приймальною комісією ННІ ПДАБА. Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.

У заяві в паперовій формі передбачається згода вступника на обробку персональних даних.

Вступники, які проходять творчі конкурси, допускаються до участі в них за наявності оригіналу документа, що посвідчує особу.

?>
вверх