Iнформацiйно-обчислювальний центр

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

БІЛЬШЕ 45 РОКІВ В АКАДЕМІЇ

Iнформацiйно-обчислювальний центр (IОЦ) ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури утворений на базі Навчально-методичного комп’ютерного вiддiлу (НМКВ) від 1 сiчня 2017 р.

Iнформацiйно-обчислювальний центр (IОЦ) є самостійним структурним підрозділом ДВНЗ «ПДАБА» і призначений для: навчально-методичного забезпечення процесу впровадження пакетів прикладних програм (ППП) та САПР у навчальний процес кафедр; забезпечення практик, лабораторних і практичних робіт з використанням студентами кафедр ППП (Mathcad, MatLab та інш.) і пакетів САПР (Компас, Ліра, Мономах, ArchiCAD, AutoCAD, Revit, Inventor) у сітці розкладу та поза сіткою; наукових досліджень студентів та викладачів; обробки інформації про діяльність академії (АСУ ВНЗ); технічного, системного та прикладного забезпечення комп’ютерів навчальних класів, та інших видів робіт.

IОЦ здійснює свою діяльність відповідно з планом роботи в тісному контакті з кафедрами академії. IОЦ в своїй діяльності керується “Положенням про IОЦ”, наказами і розпорядженнями ректора, наказами МОН, молоді і спорту України. Керівництво роботою IОЦ здійснює начальник IОЦ, призначений ректором академії.

ЗАДАЧІ IОЦ

  1. Технічне забезпечення навчального процесу кафедр (лабораторних та практичних занять, курсового і дипломного проектування, виробничих практик з використання ППП і пакетів САПР) у сітці розкладу занять та поза сіткою.
  2. Освоення нових версій ППП і пакетів САПР, та впровадження їх у навчальний процес кафедр.
  3. Забезпечення застосування методичних посібників у навчальному процесі для пакетів прикладних програм і пакетів САПР та надання консультацій по їх практичному використанню.
  4. Розробка та впровадження підсистем АСУ академії на базі її локальних обчислювальних мереж (ЛОМ).
  5. Обробка інформації про навчальну та фінансову діяльність академії, яка визначається підсистемами АСУ.
  6. Системне обслуговування комп’ютерів АСУ академії.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Адреса: Адреса: 49600, м. Дніпро, вул. Чернишевського, 24-а; IОЦ ДВНЗ «ПДАБА», кімната 1008

Телефон для довідок: +380 (562) 47-59-66

Електронна адреса: icc@pgasa.dp.ua

Трет'як Микола Іванович

Виконуючий обов’язки нач. IОЦ

?>
вверх