ПРО ІСПИТ НА РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ

ДВНЗ Придніпровська академія будівництва та архітектури входить до переліку спеціально уповноважених установ, які проводять іспити на рівень володіння державною мовою згідно із Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонуванняукраїн ської мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікати про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів.

Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від 07 вересня 2021 року, № 147 іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури. Зареєструватися на іспит можна за покликанням https://exam.mova.gov.ua/ . Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови https://mova.gov.ua/ .

Для реєстрації на іспит на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури обирайте наш заклад з випадного меню. Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: м. Дніпро, вул. Архітектора Олега Петрова, 24а, ауд. 116.

Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.

Відповідальна особа – Баранник Олена Юріївна barannyk.olena@pdaba.edu.ua

?>
вверх