Про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» та «Фінанси»

child

Увага!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 р. №1572 з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання її творчої праці серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» та «Фінанси».

Олімпіада проводиться з навчальних дисциплін, напрямів та спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою в Україні.

Організатором та координатором Олімпіади є Інститут модернізації змісту освіти, на який покладається організаційно-методичне забезпечення проведення Олімпіади. Для участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємства» та «Фінанси» запрошуються учасники вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування (одна – дві особи від одного ВНЗ).

Додаткові інструкції наведені у супровідних матеріалах*. Уважно ознайомтесь з умовами!

Телефони для довідок:
(067) 870-56-27 – Якименко Анжела Миколаївна.
(097) 540-05-56 – Тіверіадська Людмила Валеріївна.

Бажаємо успіху і нехай переможуть найкращі.

* Інформаційні матеріали

?>
вверх