?>

Партнери, яким довіряємо

img-partners

ТОВ «Стандартпарк Україна»

ТОВ «Стандартпарк Україна» - на підставі договору впроваджені розробки компанії в навчальний процес. Також працівники компанії приймають участь в навчальному процесі та надають матеріали  для написання бакалаврських та магістерських випускних робіт здобувачам освітніх програм «Автомобільні дороги і аеродроми».

View more
img-partners

Альянс Франсез Дніпро

Альянс Франсез Дніпро – це асоціація, що лежить в основі глобальної мережі понад 800 установ по всьому світу (133 країни), очолена Фондацією Альянсу Франсез. Місія AF Dnipro, як і всіх Альянсів – пропагувати та поширювати французьку мову та франкомовні культури в усьому світі. Альянс Фраснсез мають за мету спільне виконання трьох основних місій: пропонувати курси французької мови у Франції та в усьому світі для будь-якої публіки; підвищення обізнаності про французьку та франкофонну культури; сприяння культурному різноманіттю.

View more
img-partners

ТОВ «Ульма опалубка Україна»

З 2012 р. кафедра активно співпрацює з фірмою-виробником систем опалубки і будівельних риштувань для монолітно-бетонного будівництва. Продукція компанії  ULMA брала участь у натурному експерименті при  написанні дисертації Капшук О.А. З того часу кафедра підтримує наукові та практичні відносини. Новіков А.Ю, керівник центрального регіону ТОВ «Ульма опалубка Україна» є одним із розробників освітньо-професійної програми «Міське та комунальне господарство».

View more
img-partners

Career Hub

Предметом Меморандуму є наступні сфери співробітництва: - Організаційне та інформаційне партнерство у реалізації заходів для молоді з питань вибору професії, розвитку навичок та працевлаштування. - Реалізація онлайн-курсу «Кар’єрне консультування для закладів освіти» для представників(ць) центрів кар'єри закладів вищої освіти. - Формування спільноти центрів кар’єри / працевлаштування закладів вищої освіти заради обміну досвідом, впровадження кращих практик щодо залучення молоді, співпраці з компаніями та надання якісних кар'єрних послуг.

View more
img-partners

CSR Ukraine

Предметом Меморандуму є наступні сфери співробітництва: - Організаційне та інформаційне партнерство у реалізації заходів для молоді з питань вибору професії, розвитку навичок та працевлаштування. - Реалізація онлайн-курсу «Кар’єрне консультування для закладів освіти» для представників(ць) центрів кар'єри закладів вищої освіти. - Формування спільноти центрів кар’єри / працевлаштування закладів вищої освіти заради обміну досвідом, впровадження кращих практик щодо залучення молоді, співпраці з компаніями та надання якісних кар'єрних послуг.

View more
img-partners

Східний офіс Держаудитслужби

Предметом Договору є встановлення співробітництва за такими напрямами: - розробка та впровадження інноваційних науково-дослідницьких, методичних продуктів фундаментального та прикладного характеру, нових наукових підходів у сфері державного контролю, у тому числі у будівельній галузі, а також прикладного програмного забезпечення; - підготовка бакалаврів та магістрів для роботи в органах державного фінансового контролю; - підвищення професійного рівня представників Сторін Договору шляхом проведення семінарів, тренінгів, тощо, спрямованих на удосконалення своєї діяльності; - організація проходження викладачами ПДАБА стажування, студентами ПДАБА – виробничої практики і переддипломної практики в органах державного фінансового контролю; - підготовка та проведення наукових конференцій, нарад, круглих столів та інших заходів, спрямованих на удосконалення законодавства для забезпечення ефективної реалізації Держаудитслужбою державної політики у сфері державного фінансового контролю, у тому числі у будівельній галузі.

View more
img-partners

Хіміко-екологічний ліцей

Кафедра проводить профорієнтаційну роботу у комунальному навчальному закладі «Хіміко-екологічний ліцей». Співробітники кафедри є керівниками науково-дослідних робіт учнів ліцею.

View more
img-partners

НІІ Гальванохімії

Кафедра підтримує наукові зв’язки з НІІ Гальванохімії, який входить в структуру ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет».

View more
img-partners

Мовознавство

"Мала академія наук України секція "Мовознавство: французька мова" Кафедра іноземних мов та підготовки іноземних студентів ПДАБА активно співпрацює  з Дніпропетровським відділенням Малої академії наук України секція «Мовознавство: французька мова», яка допомагає у написанні наукових робіт та є членом журі з захисту наукових робіт учнів.

View more
img-partners

ТОВ “АРГЕТ ГРУП”

Укладено Договір про співробітництво та надання інформаційних послуг від 17 серпня 2016р. між науковцями кафедри Екології та ОНС та ТОВ "АРГЕТ ГРУП" з метою підвищення якості підготовки бакалаврів і магістрів, для впровадження наукових розробок у виробництві, творчої взаємодії науковців і провідних спеціалістів практиків.

View more
img-partners

Інтеграл

Інтеграл – компанія, яка є одним з провідних розробників та постачальників систем передачі та обробки даних на ринку України. Компанію відрізняє стабільна динаміка зростання, застосування в роботі передових рішень, надання всього комплексу послуг від розробки і проектування систем передачі даних до поставки та встановлення обладнання на об'єктах замовників. Здобувачі вищої освіти освітньої програми «Комп’ютерні науки» мають змогу проходити практичну підготовку на даному підприємстві під керівництвом провідних фахівців та отримувати необхідні компетенції за фахом.

View more
img-partners

Apriorit

Apriorit – провідна IT-компанія, що займається аутсорсингом програмного забезпечення. Фірма займається обслуговуванням клієнтів в дослідженнях та розробках таких галузей, як віртуалізація та хмарні обчислення; цифрова та корпоративна безпека; розробка платформи SaaS; блокчейн розробка; послуги по розробці штучного інтелекту; тестування безпеки; керування мобільними пристроями та додатками; віддалений доступ та керування; мережеве керування; розвиток обробки даних; керування даними; послуги по керуванню хмарною інфраструктурою. Представники компанії залучаються до перегляду освітньої програми, приймають участь у захисті кваліфікаційних робіт магістрів та бакалаврів. Здобувачі спеціальності 122 Комп’ютерні науки мають змогу проходити стажування в компанії та опановувати сучасні фахові компетенції в IT-галузі.

View more
img-partners

ТОВ «МОДІФІК»

Укладено Договір про співробітництво №214 від 11.03.2019 р. між ДВНЗ ПДАБА та ТОВ «МОДІФІК» з метою підвищення якості підготовки бакалаврів і магістрів, для впровадження наукових розробок у виробництві, розвитку творчої взаємодії науковців, провідних спеціалістів практиків, з підготовки та підвищенню кваліфікації фахівців за денною та дуальною формою навчання спеціальності 263 «Цивільна безпека» на 5 років.

View more
img-partners

Укрсиб

Предметом договору є співробітництво у галузі навчально-методичної, наукової діяльності, спільного проведення науково-практичних конференцій, освітньої діяльності з підготовки спеціалістів, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників за напрямком фінансової та банківської справи, взаємного обміну досвідом, з метою поліпшення якості підготовки спеціалістів, закріплення теоретичних знань їх практичного застосування здобувачами вищої освіти.

View more
img-partners

Компанія «ССК ТМ»

Компанія «ССК ТМ» є виробником вентиляційного обладнання, систем автоматики та комплектуючих. Компанія здійснює поставки вентиляційного обладнання на об'єкти промислового та комерційного призначення: спортивні об'єкти, бізнес-центри і житлові комплекси, торгові центри, медичні установи, сільськогосподарські об'єкти, а також інші сфери народного господарства. Компанія «ССК ТМ» об'єднала в собі високу якість реалізованого обладнання, конкурентоспроможну ціну і системний підхід у вирішенні поставлених завдань. «CСК ТМ» дотримується принципу індивідуального підходу до кожного клієнта. Команда кваліфікованих фахівців: менеджерів та інженерів - супроводжують проект замовника від початку до кінця, керуючись технічною документацією та нормативами, при цьому максимально враховуючи побажання Замовник

View more
img-partners

Білдіт Юкрейн

Громадська спілка “Білдіт Юкрейн”. На основі меморандуму про співпрацю в галузі науково-освітньої та некомерційної проектної діяльності з Громадською спілкою “Білдіт Юкрейн” (м. Дніпро) для студентів та викладачів академії проводяться онлайн та офлайн тренінги та лекції для студентів із залученням співробітників компаній-партнерів “Білдіт Юкрейн". Також студентам, аспірантам, молодим науковцям та викладачам надається вільний та безкоштовний доступ до освітньої онлайн-платформи В результаті співпраці відбувається інтеграцію сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес, а також розширення вільного доступу до сучасних теоретичних знань та практичних навичок. Головна мета даної  співпраці - зростання українського сегменту висококваліфікованих фахівців будівельних спеціальностей!

View more
img-partners

АТЛАНТІС

Компанія ТОВ "АТЛАНТІС" (ATLANTIS Industrial Systems) була заснована в 1997 році і є однією з провідних українських компаній - дистриб'юторів і системних інтеграторів устаткування, компонентів, системних і прикладних програмних засобів для комп'ютерної автоматизації. Основний склад працює спільно з 1990р.

View more
img-partners

scalings

У рамках угоди між Академією та підприємством здійснюються круглі столи, семінари, розробка та вирішення кейсів з маркетингу. Керівники підприємства – консультанти з розробки освітньої програми «Маркетинг». Підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практик.  

View more
img-partners

Маркетинг

У рамках угоди між Академією та підприємством здійснюються круглі столи, ділові ігри, розробка та вирішення кейсів з маркетингу. Керівники підприємства – консультанти з розробки освітньої програми «Маркетинг». Підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практик.

View more
img-partners

Warsaw University of Technology

Співробітництво з Warsaw University of Technology.  В рамках діючого договору та наукового семінару «Теоретичні основи будівництва» з 1992 року відбувається наукове та творче співробітництво між кафедрою будівельної механіки та опору матеріалів та будівельним факультетом Варшавської політехніки. До 2017 року сумісне публікування наукового збірника статей та проведення семінарів на території Польщі та України. В 2020 році підписання нового договору для можливості брати участь в Європейських програмах обміну викладачами та студентами.

View more
img-partners

Lodz University of Technology

Співробітництво з Lodz University of Technology. В рамках діючого договору наукове та творче співробітництво між кафедрою та університетом. Відбувається обмін викладачами, публікування спільних статей .

View more
img-partners

ТОВ «Хімічна фабрика «Основа»

ТОВ «Хімічна фабрика «Основа» є виробником і розробником біоцидних реагентів, що використовуються для дезінфекції в різних областях промисловості, хімічних реагентів для корекційної обробки парових та водогрійних котлів та оборотних систем охолодження, а також хімічних реагентів для зворотно-осмотичних установок. Студенти, які направляються на підприємство для проходження виробничих та науково-дослідницьких практик, беруть участь у розробці різноманітних сучасних реагентів, використовуваних у водно-каналізаційному господарстві. ТОВ «Хімічна фабрика «Основа» є місцем працевлаштування випускників кафедри. Крім того, підприємство надає можливість для підвищення професійної кваліфікації викладачів кафедри.

View more
img-partners

КП «Дніпроводоканал»

КП «Дніпроводоканал» є давнім партнером кафедри з початку 70-х років минулого сторіччя. Взаємовигідне та плідне співробітництво дозволяє студентам, які навчаються за спеціальністю «Водопостачання та водовідведення», закріплювати отримані теоретичні знання під час виробничих практик та професійних стажувань на об'єктах, що обслуговуються КП «Дніпроводоканал», в той час як співробітники підприємства мають можливість підвищення кваліфікації на базі кафедри, а також навчатися в магістратурі за спеціальністю, що сприяє їх подальшому просуванню по кар'єрних сходах. Після отримання диплома студенти кафедри поповнюють ряди співробітників КП «Дніпроводоканал», займаючи посади від майстрів ділянок до провідних інженерів підприємства.

View more
img-partners

ТОВ «Дніпроводопроект»

Спеціалізацією ТОВ «Дніпроводопроект» є розрахунок, проектування або розробка реконструкційних заходів у галузі архітектури, інжинірингу та гідрографії. ТОВ «Дніпроводопроект» надає можливість випробувати власні здатності студентам кафедри під час їх навчання та під час практик, передбаченим освітньою програмою. Матеріали, отримані під час участі студентів, залучених у склад робочих груп ТОВ «Дніпроводопроект», впроваджуються під час виконання ними кваліфікаційних випускних робіт.

View more
img-partners

ООО АКІМ

ООО АКІМ Веде роботи з будівництва сталевих нафтових резервуарів та зернових силосів в Україні та в країнах зарубіжжя. Викладачі кафедри приймають активну участь в розрахунках конструкцій, в тому числі і в розрахунках за нормами Єврокоду. Результати таких робіт дуже швидко втілюються в реальні об’єкти. Всі ведучі керівники і виконавці робіт цієї фірми є випускниками нашого ВНЗ.

View more
img-partners

ЦЕНТРРЕЗЕРВУАРСЕРВІС

ЦЕНТРРЕЗЕРВУАРСЕРВІС Будівництво сталевих нафтових резервуарів та зернових  силосів. Технічні консультації з питань проектування та обстеження конструкцій сталевих резервуарів та силосів.

View more
img-partners

ДП «КБ «Південне ім. М.К. Янгеля»

ДП «КБ «Південне ім. М.К. Янгеля»  - провідна фірма ракетно-космічного комплексу України. Співробітники та викладачі кафедри багато років зайняті в сумісному виконанні робіт з проектування та обстеження різноманітних конструкцій, виконаних з металу.

View more
img-partners

ДНІПРОІНЖІНІРІНГ

ДНІПРОІНЖІНІРІНГ Фірма, що займається виконанням робіт з проектування та обстеження різноманітних будівель і споруд. Студенти академії, яві навчаються за профілем кафедри, проходять на цій фірмі виробничу та виробниче-переддиплимну практику.

View more
img-partners

ООО УКРРЕЗЕРВУАР СЕРВИС

ООО УКРРЕЗЕРВУАР СЕРВИС Фірма, яка займається будівництвом нафтових та зернових терміналів, різноманітних об’єктів адміністративного, громадського, жилого та промислового призначення, виконує функції генерального підрядника будівельних робіт. Співробітники та викладачі кафедри приймають участь у сумісних роботах з проектування сталевих резервуарів та зернових силосів, в роботах по обстеженню сталевих резервуарів. Генеральний директор цієї фірми к.т.н. Ісмагулов Б.Г. є головою ради №4 ПДАБА з захисту дипломних робіт магістрів та бакалаврів, залучається до зустрічей із студентами, а також до обговорення навчальних планів кафедри металевих, дерев’яних та пластмасових конструкцій.

View more
img-partners

Дмитро Циглін

Дмитро Циглін -  власник підприємства, випускник кафедри. Партнерство спрямоване на проведення зустрічей «успішний випускник – студент- абітурієнт» з метою підвищення мотивації вступу на спеціальність «Маркетинг» та сумлінного ставлення до навчання. Керівники підприємства -   консультанти  з розробки освітньої програми «Маркетинг».

View more
img-partners

Державної служби зайнятості

Співпраця   Академії та Державної служби зайнятості направлена на проведення заходів для студентів з працевлаштування, тренінгів для написання резюме, проходження співбесіди. Організація профорієнтаційних заходів.

View more
img-partners

Павло Харьковець

Павло Харьковець – засновник підприємства, випускник кафедри спеціальністі  «Фінанси, банківська справа та страхування». Підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практики. В межах співпраці проводяться мотиваційні зустрічі експертів товариства зі студентами, тренінги, воркшопи за економічними напрямами.

View more
img-partners

Soft Skills

У рамках партнерства проводяться тренінги з успішного кар’єрного росту, розвитку Soft Skills. Підприємство надає інформацію щодо вакансій для студентів та випускників кафедри.

View more
img-partners

Андрій Поліщук

Андрій Поліщук  - власник товариства, випускник кафедри спеціальності  «Фінанси, банківська справа та страхування». В межах угоди співпраці проводяться конференції, зустрічі зі студентами. Керівник підприємства – консультант з розробки освітньої програми «Маркетнг».  

View more
img-partners

аудиторської фірма Галасюк В.В.

Підприємство є базою  проходження виробничої та переддипломної практик. Участь фахівців товариства у конференціях, круглих столах семінарах в межах Академії. Інформування студентів та випускників кафедри щодо вакансій на підприємстві. Керівник аудиторської фірма Галасюк В.В. – Голова екзаменаційної комісії спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

View more
img-partners

БТЛ

У рамках угоди між Академією та підприємством здійснюються круглі столи, ділові ігри, вирішення кейсів з маркетингу. Підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практик. Найкращі студенти - потенційні працівники підприємства.

View more
img-partners

TIGER STEEL

На базі підприємства TIGER STEEL  у студентів є можливість проходити виробничу  та переддипломну практику. Випускники  спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг» є потенційними працівниками підприємства.

View more
img-partners

Елькон

Договір  ДВНЗ ПДАБА та освітнього центру «Елькон» підписаний з ціллю проведення економічних семінарів, круглих столів, воркшопів. Обмін інформацією щодо вакансій з боку «Елькон» та надання резюме та рекомендацій кращих студентів, випускників для роботодавців від викладачів кафедри. Є консультантом з розробки освітньої програми «Фінанси і кредит».  

View more
img-partners

M-RAD

Метою угоди про співпрацю між ДВНЗ ПДАБА та підприємством M-RAD є проходження виробничої, переддипломної практики та подальшого працевлаштування студентів спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг».

View more
img-partners

DniproCareerHub

Співпраця направлена на проведення, круглих столів, семінарів, ділових ігор, воркшопів на фінансово-економічну тематику, написання резюме, успішне проходження співбесіди; тренінги щодо студентського самоврядування, кар’єрного росту.

View more
img-partners

ТОВ «Редакція Газети «Все про бухгалтерський облік»

У рамках договору Академія  має право звертатися із запитом щодо надання періодичних, методичних видань. Участь студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»  у заходах, конкурсах, квестах, організатором яких є ТОВ «Редакція Газети «Все про бухгалтерський облік».

View more
img-partners

ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»

ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» Кафедра архітектури сумісно з  «НДІБК» веде наукові дослідження в області містобудівної акустики, та боротьби з шумом є розробником діючих ДБН, ДСТУ. Розробляє теоретичні та практичні основи оцінки, аналізу, прогнозування та захисту від негативного акустичного впливу міської забудови.

View more
img-partners

International Civil Aviation Organization, ІСАО

International Civil Aviation Organization, ІСАО. Розроблений за участю співробітників кафедри програмний продукт «Acoustic Lab» включено до переліку інструментів, що застосовуються для розрахунку акустичного режиму  міської забудови, яка розташована поблизу аеропортів цивільної авіації у системі ІСАО.

View more
img-partners

«ALEF ESTATE»

«ALEF ESTATE» Виконано дослідження акустичного режиму торгівельно-розважального комплексу «Міст-Сіті-Центр». Розроблено і впроваджено локальні акустичні екрани, що захищають людей, які мешкають у прилеглих житлових будинках від шуму зовнішніх блоків кондиціонерів повітря. Кондиціонери і екрани встановлені на даху торгівельно-розважального комплексу «Міст-Сіті-Центр».

View more
img-partners

«Інтеркорн Корн Просессінг Індастрі»

«Інтеркорн Корн Просессінг Індастрі» Виконано дослідження акустичного режиму одного з найбільших в Україні промислового підприємства з виробництва крохмалю та патоки. Розроблено та впроваджено комплекс заходів, що захищають мешканців прилеглого житлового району від негативного шумового впливу обладнання підприємства.

View more
img-partners

ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем»

ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем». Дослідження і розробка заходів щодо поліпшення акустичного режиму приміщення call center філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» у м. Дніпропетровсьу по вул. Виконкомівській, 6» Зроблено аналіз шумового режиму та розроблені заходи по поліпшенню шумового режиму у приміщенні call center

View more
img-partners

ТОВ ФК «Дніпро»

ТОВ ФК «Дніпро» «Дослідження шумового режиму на територіях, прилеглих до стадіону «Металург» і розробка заходів щодо його поліпшення». Зроблено аналіз шумового режиму та розроблені заходи щодо поліпшення шумового режиму на житлових територіях, прилеглих до стадіону «Металург», який підлягає реконструкції.

View more
img-partners

ЗАТ «Дніпропетровський олійноекстракційний завод»

«Дослідження шумового режиму на території, прилеглій до виробничої зони ЗАТ «Дніпропетровський олійно-екстракційний завод» Зроблено аналіз шумового режиму та розроблені заходи з поліпшенню шумового режиму на території, прилеглій до виробничої зони ЗАТ «Дніпропетровський олійно-екстракційний завод»

View more
img-partners

ТОВ «АДВ»

ТОВ «АДВ». Авторський нагляд за виконання шумозахисних заходів на території ковбасного цеху ТОВ «АДВ». Зроблено аналіз шумового дискомфорту прилеглої до ковбасного цеху території, перевірено акустичну ефективність заходів по поліпшенню шумового режиму для окремих джерел. Зроблено розрахунки звукоізоляційних властивостей зміцненої конструкції укриття для чотирьох окремо розташованих компресорних установок.

View more
img-partners

Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної Академії Наук України, має великий науковий потенціал і виконує фундаментальні та прикладні комплексні наукові дослідження, які відповідають пріоритетним напрямкам розвитку горно-металургійного комплексу України та спрямовані на створення продукції, що здатна конкурувати на Світовому ринку.

Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної Академії Наук України, має великий науковий потенціал і виконує фундаментальні та прикладні комплексні наукові дослідження, які відповідають пріоритетним напрямкам розвитку горно-металургійного комплексу України та спрямовані на створення продукції, що здатна конкурувати на Світовому ринку.

View more
?>
вверх