?>

Партнери, яким довіряємо

img-partners

Укрсиб

Предметом договору є співробітництво у галузі навчально-методичної, наукової діяльності, спільного проведення науково-практичних конференцій, освітньої діяльності з підготовки спеціалістів, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників за напрямком фінансової та банківської справи, взаємного обміну досвідом, з метою поліпшення якості підготовки спеціалістів, закріплення теоретичних знань їх практичного застосування здобувачами вищої освіти.

View more
img-partners

Компанія «ССК ТМ»

Компанія «ССК ТМ» є виробником вентиляційного обладнання, систем автоматики та комплектуючих. Компанія здійснює поставки вентиляційного обладнання на об'єкти промислового та комерційного призначення: спортивні об'єкти, бізнес-центри і житлові комплекси, торгові центри, медичні установи, сільськогосподарські об'єкти, а також інші сфери народного господарства. Компанія «ССК ТМ» об'єднала в собі високу якість реалізованого обладнання, конкурентоспроможну ціну і системний підхід у вирішенні поставлених завдань. «CСК ТМ» дотримується принципу індивідуального підходу до кожного клієнта. Команда кваліфікованих фахівців: менеджерів та інженерів - супроводжують проект замовника від початку до кінця, керуючись технічною документацією та нормативами, при цьому максимально враховуючи побажання Замовник

View more
img-partners

Білдіт Юкрейн

Громадська спілка “Білдіт Юкрейн”. На основі меморандуму про співпрацю в галузі науково-освітньої та некомерційної проектної діяльності з Громадською спілкою “Білдіт Юкрейн” (м. Дніпро) для студентів та викладачів академії проводяться онлайн та офлайн тренінги та лекції для студентів із залученням співробітників компаній-партнерів “Білдіт Юкрейн". Також студентам, аспірантам, молодим науковцям та викладачам надається вільний та безкоштовний доступ до освітньої онлайн-платформи В результаті співпраці відбувається інтеграцію сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес, а також розширення вільного доступу до сучасних теоретичних знань та практичних навичок. Головна мета даної  співпраці - зростання українського сегменту висококваліфікованих фахівців будівельних спеціальностей!

View more
img-partners

АТЛАНТІС

Компанія ТОВ "АТЛАНТІС" (ATLANTIS Industrial Systems) була заснована в 1997 році і є однією з провідних українських компаній - дистриб'юторів і системних інтеграторів устаткування, компонентів, системних і прикладних програмних засобів для комп'ютерної автоматизації. Основний склад працює спільно з 1990р.

View more
img-partners

scalings

У рамках угоди між Академією та підприємством здійснюються круглі столи, семінари, розробка та вирішення кейсів з маркетингу. Керівники підприємства – консультанти з розробки освітньої програми «Маркетинг». Підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практик.  

View more
img-partners

Маркетинг

У рамках угоди між Академією та підприємством здійснюються круглі столи, ділові ігри, розробка та вирішення кейсів з маркетингу. Керівники підприємства – консультанти з розробки освітньої програми «Маркетинг». Підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практик.

View more
img-partners

Warsaw University of Technology

Співробітництво з Warsaw University of Technology.  В рамках діючого договору та наукового семінару «Теоретичні основи будівництва» з 1992 року відбувається наукове та творче співробітництво між кафедрою будівельної механіки та опору матеріалів та будівельним факультетом Варшавської політехніки. До 2017 року сумісне публікування наукового збірника статей та проведення семінарів на території Польщі та України. В 2020 році підписання нового договору для можливості брати участь в Європейських програмах обміну викладачами та студентами.

View more
img-partners

Lodz University of Technology

Співробітництво з Lodz University of Technology. В рамках діючого договору наукове та творче співробітництво між кафедрою та університетом. Відбувається обмін викладачами, публікування спільних статей .

View more
img-partners

ТОВ «Хімічна фабрика «Основа»

ТОВ «Хімічна фабрика «Основа» є виробником і розробником біоцидних реагентів, що використовуються для дезінфекції в різних областях промисловості, хімічних реагентів для корекційної обробки парових та водогрійних котлів та оборотних систем охолодження, а також хімічних реагентів для зворотно-осмотичних установок. Студенти, які направляються на підприємство для проходження виробничих та науково-дослідницьких практик, беруть участь у розробці різноманітних сучасних реагентів, використовуваних у водно-каналізаційному господарстві. ТОВ «Хімічна фабрика «Основа» є місцем працевлаштування випускників кафедри. Крім того, підприємство надає можливість для підвищення професійної кваліфікації викладачів кафедри.

View more
img-partners

КП «Дніпроводоканал»

КП «Дніпроводоканал» є давнім партнером кафедри з початку 70-х років минулого сторіччя. Взаємовигідне та плідне співробітництво дозволяє студентам, які навчаються за спеціальністю «Водопостачання та водовідведення», закріплювати отримані теоретичні знання під час виробничих практик та професійних стажувань на об'єктах, що обслуговуються КП «Дніпроводоканал», в той час як співробітники підприємства мають можливість підвищення кваліфікації на базі кафедри, а також навчатися в магістратурі за спеціальністю, що сприяє їх подальшому просуванню по кар'єрних сходах. Після отримання диплома студенти кафедри поповнюють ряди співробітників КП «Дніпроводоканал», займаючи посади від майстрів ділянок до провідних інженерів підприємства.

View more
img-partners

ТОВ «Дніпроводопроект»

Спеціалізацією ТОВ «Дніпроводопроект» є розрахунок, проектування або розробка реконструкційних заходів у галузі архітектури, інжинірингу та гідрографії. ТОВ «Дніпроводопроект» надає можливість випробувати власні здатності студентам кафедри під час їх навчання та під час практик, передбаченим освітньою програмою. Матеріали, отримані під час участі студентів, залучених у склад робочих груп ТОВ «Дніпроводопроект», впроваджуються під час виконання ними кваліфікаційних випускних робіт.

View more
img-partners

ООО АКІМ

ООО АКІМ Веде роботи з будівництва сталевих нафтових резервуарів та зернових силосів в Україні та в країнах зарубіжжя. Викладачі кафедри приймають активну участь в розрахунках конструкцій, в тому числі і в розрахунках за нормами Єврокоду. Результати таких робіт дуже швидко втілюються в реальні об’єкти. Всі ведучі керівники і виконавці робіт цієї фірми є випускниками нашого ВНЗ.

View more
img-partners

ЦЕНТРРЕЗЕРВУАРСЕРВІС

ЦЕНТРРЕЗЕРВУАРСЕРВІС Будівництво сталевих нафтових резервуарів та зернових  силосів. Технічні консультації з питань проектування та обстеження конструкцій сталевих резервуарів та силосів.

View more
img-partners

ДП «КБ «Південне ім. М.К. Янгеля»

ДП «КБ «Південне ім. М.К. Янгеля»  - провідна фірма ракетно-космічного комплексу України. Співробітники та викладачі кафедри багато років зайняті в сумісному виконанні робіт з проектування та обстеження різноманітних конструкцій, виконаних з металу.

View more
img-partners

ДНІПРОІНЖІНІРІНГ

ДНІПРОІНЖІНІРІНГ Фірма, що займається виконанням робіт з проектування та обстеження різноманітних будівель і споруд. Студенти академії, яві навчаються за профілем кафедри, проходять на цій фірмі виробничу та виробниче-переддиплимну практику.

View more
img-partners

ООО УКРРЕЗЕРВУАР СЕРВИС

ООО УКРРЕЗЕРВУАР СЕРВИС Фірма, яка займається будівництвом нафтових та зернових терміналів, різноманітних об’єктів адміністративного, громадського, жилого та промислового призначення, виконує функції генерального підрядника будівельних робіт. Співробітники та викладачі кафедри приймають участь у сумісних роботах з проектування сталевих резервуарів та зернових силосів, в роботах по обстеженню сталевих резервуарів. Генеральний директор цієї фірми к.т.н. Ісмагулов Б.Г. є головою ради №4 ПДАБА з захисту дипломних робіт магістрів та бакалаврів, залучається до зустрічей із студентами, а також до обговорення навчальних планів кафедри металевих, дерев’яних та пластмасових конструкцій.

View more
img-partners

Дмитро Циглін

Дмитро Циглін -  власник підприємства, випускник кафедри. Партнерство спрямоване на проведення зустрічей «успішний випускник – студент- абітурієнт» з метою підвищення мотивації вступу на спеціальність «Маркетинг» та сумлінного ставлення до навчання. Керівники підприємства -   консультанти  з розробки освітньої програми «Маркетинг».

View more
img-partners

Державної служби зайнятості

Співпраця   Академії та Державної служби зайнятості направлена на проведення заходів для студентів з працевлаштування, тренінгів для написання резюме, проходження співбесіди. Організація профорієнтаційних заходів.

View more
img-partners

Павло Харьковець

Павло Харьковець – засновник підприємства, випускник кафедри спеціальністі  «Фінанси, банківська справа та страхування». Підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практики. В межах співпраці проводяться мотиваційні зустрічі експертів товариства зі студентами, тренінги, воркшопи за економічними напрямами.

View more
img-partners

Soft Skills

У рамках партнерства проводяться тренінги з успішного кар’єрного росту, розвитку Soft Skills. Підприємство надає інформацію щодо вакансій для студентів та випускників кафедри.

View more
img-partners

Андрій Поліщук

Андрій Поліщук  - власник товариства, випускник кафедри спеціальності  «Фінанси, банківська справа та страхування». В межах угоди співпраці проводяться конференції, зустрічі зі студентами. Керівник підприємства – консультант з розробки освітньої програми «Маркетнг».  

View more
img-partners

аудиторської фірма Галасюк В.В.

Підприємство є базою  проходження виробничої та переддипломної практик. Участь фахівців товариства у конференціях, круглих столах семінарах в межах Академії. Інформування студентів та випускників кафедри щодо вакансій на підприємстві. Керівник аудиторської фірма Галасюк В.В. – Голова екзаменаційної комісії спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

View more
img-partners

БТЛ

У рамках угоди між Академією та підприємством здійснюються круглі столи, ділові ігри, вирішення кейсів з маркетингу. Підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практик. Найкращі студенти - потенційні працівники підприємства.

View more
img-partners

TIGER STEEL

На базі підприємства TIGER STEEL  у студентів є можливість проходити виробничу  та переддипломну практику. Випускники  спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг» є потенційними працівниками підприємства.

View more
img-partners

Елькон

Договір  ДВНЗ ПДАБА та освітнього центру «Елькон» підписаний з ціллю проведення економічних семінарів, круглих столів, воркшопів. Обмін інформацією щодо вакансій з боку «Елькон» та надання резюме та рекомендацій кращих студентів, випускників для роботодавців від викладачів кафедри. Є консультантом з розробки освітньої програми «Фінанси і кредит».  

View more
img-partners

M-RAD

Метою угоди про співпрацю між ДВНЗ ПДАБА та підприємством M-RAD є проходження виробничої, переддипломної практики та подальшого працевлаштування студентів спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг».

View more
img-partners

DniproCareerHub

Співпраця направлена на проведення, круглих столів, семінарів, ділових ігор, воркшопів на фінансово-економічну тематику, написання резюме, успішне проходження співбесіди; тренінги щодо студентського самоврядування, кар’єрного росту.

View more
img-partners

ТОВ «Редакція Газети «Все про бухгалтерський облік»

У рамках договору Академія  має право звертатися із запитом щодо надання періодичних, методичних видань. Участь студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»  у заходах, конкурсах, квестах, організатором яких є ТОВ «Редакція Газети «Все про бухгалтерський облік».

View more
img-partners

ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій»

ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» Кафедра архітектури сумісно з  «НДІБК» веде наукові дослідження в області містобудівної акустики, та боротьби з шумом є розробником діючих ДБН, ДСТУ. Розробляє теоретичні та практичні основи оцінки, аналізу, прогнозування та захисту від негативного акустичного впливу міської забудови.

View more
img-partners

International Civil Aviation Organization, ІСАО

International Civil Aviation Organization, ІСАО. Розроблений за участю співробітників кафедри програмний продукт «Acoustic Lab» включено до переліку інструментів, що застосовуються для розрахунку акустичного режиму  міської забудови, яка розташована поблизу аеропортів цивільної авіації у системі ІСАО.

View more
img-partners

«ALEF ESTATE»

«ALEF ESTATE» Виконано дослідження акустичного режиму торгівельно-розважального комплексу «Міст-Сіті-Центр». Розроблено і впроваджено локальні акустичні екрани, що захищають людей, які мешкають у прилеглих житлових будинках від шуму зовнішніх блоків кондиціонерів повітря. Кондиціонери і екрани встановлені на даху торгівельно-розважального комплексу «Міст-Сіті-Центр».

View more
img-partners

«Інтеркорн Корн Просессінг Індастрі»

«Інтеркорн Корн Просессінг Індастрі» Виконано дослідження акустичного режиму одного з найбільших в Україні промислового підприємства з виробництва крохмалю та патоки. Розроблено та впроваджено комплекс заходів, що захищають мешканців прилеглого житлового району від негативного шумового впливу обладнання підприємства.

View more
img-partners

ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем»

ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем». Дослідження і розробка заходів щодо поліпшення акустичного режиму приміщення call center філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» у м. Дніпропетровсьу по вул. Виконкомівській, 6» Зроблено аналіз шумового режиму та розроблені заходи по поліпшенню шумового режиму у приміщенні call center

View more
img-partners

ТОВ ФК «Дніпро»

ТОВ ФК «Дніпро» «Дослідження шумового режиму на територіях, прилеглих до стадіону «Металург» і розробка заходів щодо його поліпшення». Зроблено аналіз шумового режиму та розроблені заходи щодо поліпшення шумового режиму на житлових територіях, прилеглих до стадіону «Металург», який підлягає реконструкції.

View more
img-partners

ЗАТ «Дніпропетровський олійноекстракційний завод»

«Дослідження шумового режиму на території, прилеглій до виробничої зони ЗАТ «Дніпропетровський олійно-екстракційний завод» Зроблено аналіз шумового режиму та розроблені заходи з поліпшенню шумового режиму на території, прилеглій до виробничої зони ЗАТ «Дніпропетровський олійно-екстракційний завод»

View more
img-partners

ТОВ «АДВ»

ТОВ «АДВ». Авторський нагляд за виконання шумозахисних заходів на території ковбасного цеху ТОВ «АДВ». Зроблено аналіз шумового дискомфорту прилеглої до ковбасного цеху території, перевірено акустичну ефективність заходів по поліпшенню шумового режиму для окремих джерел. Зроблено розрахунки звукоізоляційних властивостей зміцненої конструкції укриття для чотирьох окремо розташованих компресорних установок.

View more
img-partners

Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної Академії Наук України, має великий науковий потенціал і виконує фундаментальні та прикладні комплексні наукові дослідження, які відповідають пріоритетним напрямкам розвитку горно-металургійного комплексу України та спрямовані на створення продукції, що здатна конкурувати на Світовому ринку.

Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова Національної Академії Наук України, має великий науковий потенціал і виконує фундаментальні та прикладні комплексні наукові дослідження, які відповідають пріоритетним напрямкам розвитку горно-металургійного комплексу України та спрямовані на створення продукції, що здатна конкурувати на Світовому ринку.

View more
img-partners

Провідний ВНЗ Німеччини з підготовки фахівців з матеріалознавства. Займає 2 місце за рейтингами технічних ВУЗів Німеччини в галузі матеріалознавства. З 2012 рока між TECHNISCHE UNIVERSITAT BERGAKADEMIE FREIBERG та кафедрою Матеріалознавства та обробки матеріалів діє договір про подвійне дипломування.

Провідний ВНЗ Німеччини з підготовки фахівців з матеріалознавства. Займає 2 місце за рейтингами технічних ВУЗів Німеччини в галузі матеріалознавства. З 2012 рока між TECHNISCHE UNIVERSITAT BERGAKADEMIE FREIBERG та кафедрою Матеріалознавства та обробки матеріалів діє договір про подвійне дипломування.

View more
img-partners

Студенти спеціальності «Архітектура та містобудування» ДВНЗ ПДАБА відвідують відділи Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія. У «Краєзнавчому відділі» фонд налічує близько 40 тис. книг, брошур, газет, карт, листівок, каталогів, буклетів і афіш. «Відділ документів з питань мистецтв» пропонує наукові видання з історії вітчизняного і закордонного мистецтва. Студенти кафедри ДРАС беруть участь в майстер-класах з малюнку і художніх виставках, знайомляться з літературою (книжковий фонд з питань мистецтв складає понад 28 тис. примірників).

Студенти спеціальності «Архітектура та містобудування» ДВНЗ ПДАБА відвідують відділи Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія. У «Краєзнавчому відділі»  фонд налічує близько 40 тис. книг, брошур, газет, карт, листівок, каталогів, буклетів і афіш. «Відділ документів з питань мистецтв» пропонує наукові видання з історії вітчизняного і закордонного мистецтва. Студенти кафедри ДРАС беруть участь в майстер-класах з малюнку і художніх виставках, знайомляться з літературою (книжковий фонд з питань мистецтв складає понад 28 тис. примірників).

View more
img-partners

Метою угоди про співпрацю Університет Ла Коруньї і нашої кафедри є розвиток академічної та освітньої співпраці та сприяння взаєморозумінню між двома установами

Метою угоди про співпрацю Університет Ла Коруньї і нашої кафедри є розвиток академічної та освітньої співпраці та сприяння взаєморозумінню між двома установами

View more
img-partners

Метою Договору про співпрацю між Вищою Школою Інформатики та Вмінь (м. Лодзь, Польща) та нашою кафедрою є проведення спільних наукових досліджень наукових конференцій, семінарів, спеціалізованих лекцій та обмін викладачами, науковими співробітниками та студентами в цілях реалізації дослідницьких проектів

Метою Договору про співпрацю між Вищою Школою Інформатики та Вмінь (м. Лодзь, Польща) та нашою кафедрою є проведення спільних наукових досліджень наукових конференцій, семінарів, спеціалізованих лекцій та обмін викладачами, науковими співробітниками та студентами в цілях реалізації дослідницьких проектів

View more
img-partners

Завод ЗБК – провідний виробник товарного бетону та залізобетону на ринку будівельних матеріалів в Дніпропетровському регіоні. Підприємство оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням. Технологічні процеси повністю автоматизовані, що дозволяє домогтися високої якості і швидкості виробництва продукції, що випускається.

Завод ЗБК – провідний виробник товарного бетону та залізобетону на ринку будівельних матеріалів в Дніпропетровському регіоні. Підприємство оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням. Технологічні процеси повністю автоматизовані, що дозволяє домогтися високої якості і швидкості виробництва продукції, що випускається.

View more
img-partners

Компанія ТОВ «ЮДК» – це найбільший виробник автоклавного газобетону в східній Україні. На заводі ТОВ «ЮДК» використовується сучасне технологічне обладнання компанії «Masa AG», визнаного світового лідера в галузі обладнання для виробництва будівельних матеріалів.

Компанія ТОВ «ЮДК» – це найбільший виробник автоклавного газобетону в східній Україні. На заводі ТОВ «ЮДК» використовується сучасне технологічне обладнання компанії «Masa AG», визнаного світового лідера в галузі обладнання для виробництва будівельних матеріалів.

View more
img-partners

Кафедра підтримує наукові зв’язки з Польщею (Інститут фундаментальних технологічних досліджень ПАН, Варшавський політехнічний університет) у рамках щорічного Українсько-Польського семінару, з Інститутом математики НАН України.

Кафедра підтримує наукові зв'язки з Польщею (Інститут фундаментальних технологічних досліджень ПАН, Варшавський політехнічний університет) у рамках щорічного Українсько-Польського семінару, з Інститутом математики НАН України.

View more
img-partners

«Асоціація працівників сфери економічної безпеки»

У жовтні 2019 року кафедрою укладено Меморандум про взаємодію і співпрацю з Громадською організацією «Асоціація працівників сфери економічної безпеки», в рамках якого сторони домовились про розвиток співпраці між Асоціацією та ДВНЗ ПДАБА, зокрема, на базі кафедри економіки та підприємництва. Напрямками співпраці сторони розглядають взаємовигідне співробітництво у галузі освіти і науки з метою подальшого розвитку науково-дослідної роботи та апробації її результатів на практиці та у навчальному процесі. Завданнями такої співпраці є підвищення якості формальної і неформальної освіти, розробка та впровадження передових освітніх технологій, спрямованих на підвищення кваліфікації та розвиток компетентностей як студентів, так і працівників підприємств і організацій, зближення змісту академічного теоретичного навчання з практикою реального бізнесу.

View more
img-partners

ТОВ «ДЕНТАЛЛІ ГРУП»

В рамках партнерських відносин керівництво підприємста бере участь у розробці та удосконаленні освітніх програм магістерського та бакалаврського рівня за спеціальностями 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 051 «Економіка». Слушні пропозиції від практиків, які зацікавлені у підготовці кваліфікованих економістів, затребуваних на галузевому ринку праці, є важливою складовою формування змісту навчальних матеріалів.

View more
img-partners

ТОВ «МІСЬКБУД-ДНІПРО»

В рамках партнерських відносин керівництво підприємства бере участь у розробці та удосконаленні освітніх програм магістерського та бакалаврського рівня за спеціальностями 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 051 «Економіка». Слушні пропозиції від практиків, які зацікавлені у підготовці кваліфікованих економістів, затребуваних на галузевому ринку праці, є важливою складовою формування змісту навчальних матеріалів.

View more
img-partners

IP

В рамках партнерських відносин керівництво підприємства бере участь у розробці та удосконаленні освітніх програм магістерського та бакалаврського рівня за спеціальностями 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 051 «Економіка». Слушні пропозиції від практиків, які зацікавлені у підготовці кваліфікованих економістів, затребуваних на галузевому ринку праці, є важливою складовою формування змісту навчальних матеріалів.

View more
img-partners

“Строитель -П”

"Строитель -П". В межах партнерських відносинах дане підприємство слугує базою проходження виробничої та переддипломної практик студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Надає студентам-практикантам можливість користуватися матеріально-технічними засобами та інформаційними ресурсами, необхідними для  виконання  програми практики. Також підприємство допомагає в працевлаштуванні випускників.

View more
img-partners

Планування кафедри ЕРМ

Планування кафедри ЕРМ

View more
?>
вверх