Корисні посилання на онлайн-курси, що допоможуть здобути нові знання

Нижче наведено кілька найбільш популярних онлайн-платформ.
В інтернеті Ви можете самостійно обрати курси, які краще будуть відповідати Вашим вподобанням та спеціальності

Prometheus
На платформі ви знайдете велику кількість безкоштовних онлайн-курсів на різноманітну тематику. Для тих, хто хоче знайти найкращу роботу для себе, як створити власний бізнес чи технологічний стартап в Україні, як зробити працевлаштування максимально ефективним.

Coursera
Пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, на різні теми: бізнес-аналітика, графічний дизайн, Python тощо.

EdEra
На сайті студії освіти можна знайти онлайн-курси, спецпроєкти, інтерактивні підручники та освітні блоги. Освіта - це легко, якщо навчатися разом з EdEra.

ВУМ online
Платформа громадянської освіти, яка створює онлайн-курси для розвитку українського суспільства. Українцям пропонують більш ніж 30 сучасних тем для навчання, пов`язаних з персональним розвитком та реалізацією вашого потенціалу та підприємництвом.

Udemy online
Вибирайте із 213 000 онлайн-відео курсів. Категорії: бізнес, ІТ та програмне забезпечення, офісне програмне забезпечення, дизайн, архітектурне проєктування, маркетинг, фінанси і бухоблік тощо.

Креативна практика
Онлайн-платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях. Безліч безкоштовних курсів з дизайну, вебдизайну, програмування, а також європейські гранти для культурних та креативних проєктів та гранти Українського Фонду Стартапів.

Дія цифрова освіта
Національна онлайн-платформа для розвитку цифрової грамотності. Популярні теми: бізнес, програмування, підприємництво, кібербезпека, інформаційна грамотність. Сертифікат підтверджує здобуті вами навички та допоможе під час працевлаштування.

AliSon
Це понад 4000 безкоштовних курсів: бізнес, ІТ-курси, управління, інженерія та будівництво, мова, продажі та маркетинг, особистий розвиток тощо. Освітня онлайн платформа, яка в основному фокусується на навичках, які застосовуються в роботі.

Освітній Хаб міста Києва
На сайті безкоштовно проходить навчання у вигляді онлайн-курсів або практичних тренінгів. Курси створені спільно з найкращими роботодавцями і навчальними закладами та розповідають: - про професію (історія, опис, середня заробітна плата, кількість вакансій тощо); - про навички (якими треба володіти в даній професії).

СourseForMe
Збірка онлайн-курсів, з багатьох категорій, які допоможуть вам взяти правильний онлайн-курс, що відповідає вашим потребам.

MOOC List
Система пошуку відкритих онлайн-курсів, що проводяться різними сервісами і навчальними закладами ( Coursera, edX, FutureLearn, Udacity та інші).

OpenLearning
Онлайн-навчальна платформа, де кожен бажаючий може пройти навчання за тематичними напрямками: мистецтво та дизайн, бізнес та економіка, комп’ютери та техніка, інженерія, здоров’я, гуманітарні науки і багато іншого.

 
?>
вверх