Інформація про Енерго-інноваційний  Хаб

Згідно з програмою проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) за дорученням Уряду Німеччини, Придніпровську державну академію будівництва та архітектури залучено до компоненту «Професійні кваліфікації», який передбачає на базі трьох українських вищих навчальних закладів створення енерго-інноваційних хабів, що слугуватимуть платформою для навчальних та просвітницьких заходів у сфері енергоефективності.

Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» один із трьох вищих навчальних закладів України, який виграв можливість реалізувати проект створення Енерго-інноваційного Хабу.

Інформація про проект:

Назва проекту: «Енерго-інноваційний хаб – платформа для підготовки кваліфікованих фахівців для сфери енергоефективності» в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні», що виконується Німецький товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

Мета проекту: створити навчальний простір для реалізації ініціатив у сфері енергоефективності, розробити навчальні матеріали по енергоефективності для шкіл, закладів професійно-технічної освіти (ПТО) та ЗВО з використанням найкращих вітчизняних та міжнародних практик.

Цільова аудиторія: ВНЗ, заклади ПТО, ЗВО, школи, виробничі підприємства будівельної сфери, органи місцевої влади.

Учасники проекту та їх завдання:

GIZ Німецький товариством міжнародного співробітництва

– Забезпечує здатність відповідних суб’єктів та цільових груп в Україні до створення сучасного інформаційно-технологічного навчального простору.
– Сприяє формуванню суспільних змін та сталого енергетичного розвитку шляхом адаптації та поширення кращих міжнародних практик та навчальних матеріалів для різних цільових груп: студентів професійних навчальних закладів, молоді, школярів.

ГО “Школа енергоефективності”
– Впроваджує план заходів інформаційної та організаційної підтримки створенню Енерго-інноваційних хабів на базі університетів.
– Закуповує технічне обладнання для Енерго-інноваційного хабу та передати його університетам.
– Сприяє інтеграції Енерго-інноваційного хабу з інтерактивним мобільним додатком “Кліматичні краплі” та технологією Енергетичного моделювання (інструмент ІСЕ).

Університети: Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро); Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (м. Чернівці); Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків)

Створюють Енерго-інноваційний хаб, який буде виконувати роль осередку новітніх знань, демонстрації новітніх матеріалів, технологій та обладнання в сфері енергоефективності; стане платформою для навчальних та просвітницьких заходів в сфері енергоефективності; центром знайомства та комунікації роботодавців та потенційних працівників.

Організовує та проводить тренінги та інформаційні тури з теми проекту.
– Здійснюють консультування всіх зацікавлених сторін з питань енергоефективності.
– Беруть участь в організації та проведенні тренінгів з теми проекту.

Очікувані результати проекту:

– Створені Енерго-інноваційні хаби на базі трьох вибраних університетів в містах Чернівці, Дніпро та Харків.
– Розроблені навчальні матеріали “Енергоефективність та зміни клімату“ для випробування їх у закладах шкільної, професійно-технічної освіти та Університетах в перших трьох Енерго-інноваційних хабах для поширення та подальшого застосування і в інших регіонах України.
– Налагоджена тісна співпраця з основними стейкхолдерами з метою отримання практичних навичок щодо реалізації сучасних технологій у сфері енергоефективності.

Енерго-інноваційний Хаб м. Дніпро це підрозділ Придніпровського науково-освітнього інституту інноваційних технологій в будівництві при ДВНЗ ПДАБА.

Основні функції Хабу:

– демо-зона енергоефективності – осередок новітніх знань і місце демонстрації новітніх матеріалів, технологій та обладнання в сфері енергоефективності;
– доведення широким колам населення максимум знань про необхідність і можливість енергозбереження в різних сферах життєдіяльності людини;
– платформа для навчальних та просвітницьких заходів в сфері енергоефективності; центр знайомства та комунікації роботодавців та потенційних працівників.
– практична діяльність з енергоефективності в будівництві – оснащена лабораторія з енергоаудиту та енергосертифікації.

Ми запрошуємо  Вас стати  партерами проекту Енерго-інноваційний хаб при ДВНЗ ПДАБА.

Розраховуємо на плідну співпрацю та запрошуємо вас до запланованих заходів Енерго-інноваційного Хабу, що відбудуться в 2020 році в м. Дніпро, Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».

Просимо вас прийняти активну учать у роботі конференції (про детальний графік проведення заходів Енерго-інноваційного хабу буде висвітлено на цьому сайті або за посиланням.

У разі виникнення додаткових питань, звертайтеся до Євгена Юрченка – відповідального за створення Енерго-Іноваційного Хабу, yel@pgasa.dp.ua  , +380504879173;

Олени Коваль – менеджеру проекту “Енерго-інноваційний хаб, koval. olena@pgasa.dp.ua ,  +380509299955;

Марини Ляховецької-Токарєвої +380979234773; lyakhovetsky-tokareva@pgasa.dp.ua  менеджеру проекту “Енерго-інноваційний хаб

Будемо раді допомогти.

З повагою,

Ректор ДВНЗ ПДАБА,д.т.н.,проф.                                                                                                     Микола Савицький

Керівник Енерго-інноваційного хабу при ДВНЗ ПДАБА                                                                Євген Юрченко

?>
вверх