Наукові спрямування

Методологічні основи початкового етапу композиційно-графічної підготовки архітекторів, об’ємно-просторової композиції та дизайну.

Володіння мовами

Українськавільно

Англійськарівень A1

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

Web of Science

foto_teacher

Асистент

Руденко
Микита
Андрійович

Дисципліни

Архітектурне проектування

Архітектурна композиція

Контакти

Місцезнаходження

Телефон:

E-mail

rudenko.mykyta@pdaba.edu.ua

Наукова діяльність

З 2009-2013 та з 2022 року на викладацькій роботі на посаді асистента кафедри «Основ Архітектури» архітектурного факультету Придніпровської академії будівництва та архітектури. Проводить практичні занняття на 1, 2-му курсі із студентами архітектурного факультету з дисциплін «Архітектурне проектування», «Архітектурна композиція», «Рисунок».

Додаткова інформація

Трудова діяльність

У 2009 році закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури, отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «Дизайн архітектурного Середовища». Впродовж навчання викладає малюнок на підготовчих курсах для абітурієнтів ПДАБА.З 2009-2013 асистент кафедри “Основ архітектури” Придніпровської академій будівництва та архітектури. 3 2010 по 2011 роки працював архітектором в “Архстройпроект”. 2012-2013 - дизайнер інтер'єрів в студії Лілії Петровой. З 2013-2014 роках був архітектором в готельному комплексі “Ялта Інтурист”, Криму. Продовж 2014 року працював архітектором-дизайнером в студій інтер’єрів “Bell’artre”. З 2014 по 2016 роках був штатним дизайнером в мережі закладів харчування “City Buffet”. У 2016 році закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури та отримав диплом Магістра за спеціальністю «Дизайн архітектурного Середовища». З 2016 році розпочинає власну практику з архітектурної візуалізацій та розробки 3d моделей різноматнітного призначення. У 2022 року - асистент кафедри “Основ архітектури” Придніпровської академій будівництва та архітектури.

Публікації

більше

Публікації для ознайомлення

?>
вверх