?>

Наукові спрямування

Активізація ролі земельних ресурсів на шляху інфраструктурної реформи

Володіння мовами

Українська мовавільно

Російська мовавільно

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

foto_teacher

Кандидат економічних наук, доцент

Кульбака
Віктор
Михайлович

Дисципліни

Законодавче забезпечення інтелектуальної власностіпереглянути

Основи управління земельними ресурсамипереглянути

X

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/www/hosts/pgasa.dp.ua/wp-content/themes/pgasa/single-teacher.php on line 74

Управління земельними ресурсамипереглянути

Закон про нерухомістьпереглянути

Контакти

Місцезнаходження

ДВНЗ ПДАБА, каб. В403 (четвертий поверх висотного корпусу)

Телефон:

міськ. (056) 756-34-05, вн. 4-05

E-mail

ekote@mail.pgasa.dp.ua

Наукова діяльність

Кульбака Віктор Михайлович, кандидат економічних наук , доцент 1976 року народження, освіта вища, ІІІ-ІV рівня акредитації, в 1995 році закінчив Нікопольський технікум сільського господарства за спеціальністю «Механізація сільського господарства», в 2003 році закінчив Харківській національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр», в 2015 році закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» за напрямом підготовки «Правознавство», спеціалізація (прокуратура і слідство), і отримав повну вищу освіту за кваліфікацією «Спеціаліст юрист», та «Класичний приватний університет» за спеціальністю «Економіка підприємствами». З 2015 року аспірант Міжнародного університету бізнесу і права. В січні 2017 року успішно захистив дисертацію на тему «Формування адаптивної підсистеми управління земельними ресурсами в умовах розвитку національної економіки». З 2001-2012 рік працював на посаді інженера-землевпорядника в відділі землеустрою в Дніпропетровський філіал інституту землеустрою УААН . У травні 2009 року закінчив курси за програмою підготовки фахівців з оцінки земель (експерт) . Постійно підвищує свій рівень знань.

Підвищення кваліфікації


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/www/hosts/pgasa.dp.ua/wp-content/themes/pgasa/single-teacher.php on line 120

Трудова діяльність

З 2012-2017 рік працював на кафедри «Землевпорядкування, будівництва автомобільних доріг та геодезія». З 2017 рік по теперешній час процює на кафедрі «Економічної теорії та права».

Публікації

1. Кульбака В. М. Зміна вартості земельних ресурсів в умовах економічної кризи / В. М. Кульбака // Землевпорядний вісник. – 2015. – № 5. – С. 57–60. (0,25 д. а.)

2. КульбакаВ.М. Застосування інформаційних технологій та інформаційних систем в управлінні територіями / В. М. Кульбака // Економіка і регіон. – 2015. – № 2 (51). – С. 120–125. (0,25 д. а.)

3. КульбакаВ.М. Роль земельних ресурсів у розвитку регіональної економіки / В. М. Кульбака // Вісник ЛНАУ. – Львів : Арал, 2015. – Вип. 22 (2). – С. 30–36. (0,25 д. а.)

4. Особистий внесок: розкрито методичні підходи до економіко-математичного моделювання в прийнятті управлінських рішень. (0,08 д. а./0,15 д. а.)

5. Kulbaka V. Methods of economic-mathematic programming in managerial decision making / M. Smoliarchuk, O. Soltys, V. Kulbaka // Baltic surveying – Latvia University of Agriculture. – – Vol. 3. – С. 61–65. Особистий внесок: обґрунтовано показники при прийнятті управлінських рішень. (0,08 д. а./0,25 д. а.)

завантажити повний перелік публікацій

Публікації для ознайомлення


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/www/hosts/pgasa.dp.ua/wp-content/themes/pgasa/single-teacher.php on line 155
?>
вверх