ТОВ «Стандартпарк Україна» – на підставі договору впроваджені розробки компанії в навчальний процес. Також працівники компанії приймають участь в навчальному процесі та надають матеріали  для написання бакалаврських та магістерських випускних робіт здобувачам освітніх програм «Автомобільні дороги і аеродроми».

Фонд державного майна України: на підставі угоди на базі кафедри діє навчальний центр з підготовки професійних оцінювачів майна, у тому числі нерухомості (земельних ділянок), підприємств, інтелектуальної власності тощо.

Wiższa Szkola Inżynierii Gospodarki w Slupsku, Respublika Polska: на підставі договору про науково-технічне співробітництво діє програма захисту подвійного диплому за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», студенти виїжджають на літню школу до Польщі, де на протязі канікул працюють, вивчають польську мову та отримують сертифікати з польської мови.

ДРФ ДП «Центр державного земельного кадастру» на підставі договору є одною із головних баз виробничої та переддипломної практики студентів та джерелом кадастрової інформації для виконання випускних робіт магістрів.

Головне Управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області – на підставі договору є одною із головних баз виробничої та переддипломної практики студентів та джерелом кадастрової інформації для виконання випускних робіт магістрів. Кращі випускники академії поповнюють кадри державної служби.

ДП «Дніпровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»: на підставі договору діє філіал випускаючої кафедри за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». Студенти проходять навчальну та переддипломну практику на базі інституту, використовують реальні вихідні дані для дипломних проектів. Викладачі кафедри підвищують кваліфікацію з проектної роботи.

ДПІ «Укрдіпродор» – «Дніпродіпродор» Дніпропетровська філія Проектного інституту “Укрдіпродор”: на підставі договору діє філіал випускаючої кафедри за спеціальністю «Будівництво автомобільних доріг та аеродромів». Працівники інституту приймають участь у навчальному процесі, надають реальні вихідні дані до виконання дипломних проектів із застосуванням професійного програмного забезпечення. Кращі випускники академії поповнюють кадри проектного інституту.

?>
вверх