ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» Кафедра архітектури сумісно з  «НДІБК» веде наукові дослідження в області містобудівної акустики, та боротьби з шумом є розробником діючих ДБН, ДСТУ. Розробляє теоретичні та практичні основи оцінки, аналізу, прогнозування та захисту від негативного акустичного впливу міської забудови.

International Civil Aviation Organization, ІСАО. Розроблений за участю співробітників кафедри програмний продукт «Acoustic Lab» включено до переліку інструментів, що застосовуються для розрахунку акустичного режиму  міської забудови, яка розташована поблизу аеропортів цивільної авіації у системі ІСАО.

«ALEF ESTATE» Виконано дослідження акустичного режиму торгівельно-розважального комплексу «Міст-Сіті-Центр». Розроблено і впроваджено локальні акустичні екрани, що захищають людей, які мешкають у прилеглих житлових будинках від шуму зовнішніх блоків кондиціонерів повітря. Кондиціонери і екрани встановлені на даху торгівельно-розважального комплексу «Міст-Сіті-Центр».

«Інтеркорн Корн Просессінг Індастрі» Виконано дослідження акустичного режиму одного з найбільших в Україні промислового підприємства з виробництва крохмалю та патоки. Розроблено та впроваджено комплекс заходів, що захищають мешканців прилеглого житлового району від негативного шумового впливу обладнання підприємства.

ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем». Дослідження і розробка заходів щодо поліпшення акустичного режиму приміщення call center філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» у м. Дніпропетровсьу по вул. Виконкомівській, 6» Зроблено аналіз шумового режиму та розроблені заходи по поліпшенню шумового режиму у приміщенні call center

ТОВ ФК «Дніпро» «Дослідження шумового режиму на територіях, прилеглих до стадіону «Металург» і розробка заходів щодо його поліпшення». Зроблено аналіз шумового режиму та розроблені заходи щодо поліпшення шумового режиму на житлових територіях, прилеглих до стадіону «Металург», який підлягає реконструкції.

«Дослідження шумового режиму на території, прилеглій до виробничої зони ЗАТ «Дніпропетровський олійно-екстракційний завод» Зроблено аналіз шумового режиму та розроблені заходи з поліпшенню шумового режиму на території, прилеглій до виробничої зони ЗАТ «Дніпропетровський олійно-екстракційний завод»

ТОВ «АДВ». Авторський нагляд за виконання шумозахисних заходів на території ковбасного цеху ТОВ «АДВ». Зроблено аналіз шумового дискомфорту прилеглої до ковбасного цеху території, перевірено акустичну ефективність заходів по поліпшенню шумового режиму для окремих джерел. Зроблено розрахунки звукоізоляційних властивостей зміцненої конструкції укриття для чотирьох окремо розташованих компресорних установок.

?>
вверх