?>

Олімпіада  2017-2018

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Кафедра іноземних мов провела Олімпіаду з англійської мови серед студентів всіх факультетів нашої Академії.

Англійська секція проводила олімпіаду у ІІІ тури за тематикою таких напрямків: Охорона навколишнього середовища, Освіта сьогодні і в майбутньому, Співробітництво держав у контексті сьогодення, Історія та майбутнє України, Роль професії для майбутнього розвитку країни, Новітні досягнення людства, Видатні історичні події та постаті, Традиції і звичаї народів світу та їх вплив на культурний розвиток людини. І тур олімпіади був проведений викладачами у групах на 8-9 тижні (з 23 жовтня по 5 листопада) для відбору студентів до ІІ туру.

У ІІ турі олімпіади, який англійська секція проводила 7.11.16 р., приймали участь близько 40 студентів. На ньому студенти виконали лексико-граматичні та відео тести. Після обробки матеріалів викладачами предметної комісії кафедри за результатами тестів до  ІІІ туру потрапили 8 студентів-фіналістів:

  1. Попова Ксенія ФІН-17
  2. Нечипоренко Поліна ПЦБ-17-1
  3. Женило Дарія          МЕН-17
  4. Ступівцев Антон АРХ-17-2
  5. Турченко Артем ПЦБ-17-2
  6. Гайдай Катерина ПЦБ-17-1
  7. Долгова Дарія АРХ-17-2
  8. Музика Антон АУТП-17

ІІІ тур олімпіади англійська секція провела 26.02.18 р. об  11-00 годині. Протягом цього туру студенти продемонстрували навики непідготованого мовлення із зазначеної вище тематики. Студенти показали високий рівень підготовки, обізнаність у різних сферах діяльності людини та зацікавленість у проблемах перебігу подій сьогодення. За результатами ІІІ туру були визначені переможці англійської секції:

І місце  –  Ступівцев Антон          АРХ-17-2;

ІІ місце  –  Женило Дарія               МЕН-17.

Студенти-фіналісти, які брали участь у ІІІ турі, були відзначені цінними подарунками та сертифікатами успішності за підписом зав.кафедрою іноземних мов та ректором Академії. Кращі виступи були відзначені окремо

До предметної комісії ІІ туру увійшли: граматичний тест – викладачі О.І. Божок, І.В. Чижикова; відео-тест – старший викладач І.О. Гальченко.

У президію комісії ІІІ туру були призначені: голова англійської секції – доц. Шашкіна Н.І.; члени комісії – доц. Дружиніна Л.В., викладач Божок О.І.

Відповідали за проведення та організацію олімпіади викл. Божок О.І. та викл. Чижикова І.В. 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
?>
вверх