?>

Наукові спрямування

Iновацiйнi методи навчання iноземним мовам; Структурно-семантичнi особливостi словотворення; Особливостi переклад.

Володіння мовами

Українська мовавільно

Англійська моварівень С1

Німецька моварівень А2

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

foto_teacher

Старший викладач

Гальченко
Ірина
Олександрівна

Дисципліни

Англійська мовапереглянути

Англійська мова за професійним спрямуваннямпереглянути

X

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/www/hosts/pgasa.dp.ua/wp-content/themes/pgasa/single-teacher.php on line 74

Ділова англійська мова переглянути

Наукова iноземна мовапереглянути

Контакти

Місцезнаходження

ДВНЗ ПДАБА, каб. 506 (п'ятий поверх, головний корпус)

Телефон:

вн. 3-56, міськ. 756-33-56

E-mail

inja@mail.pgasa.dp.ua

Наукова діяльність

Науковий консультант з іноземної мови:
I. Міжнародна науково-практичної конференція молодих вчених „Наука і техніка: перспективи ХХ1 столiття”. 11 квiтня 2014р.
II. Міжнародна науково-практичної конференція молодих вчених „Наука і техніка: перспективи ХХ1 столiття”, 1 грудня 2015р.
III. Магістерська науково-практична конференція „Молодь та науково-технічний прогрес”, 14 березня 2016 р.

Підвищення кваліфікації


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/www/hosts/pgasa.dp.ua/wp-content/themes/pgasa/single-teacher.php on line 120

Трудова діяльність

Закінчила 1982р філологічний факультет ДНУ за спеціальністю "Викладач,фiлолог та перекладач англійської мови та літератури ". На кафедрі працює з 1982р.

Публікації

1. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів економічного факультету дистанційної форми навчання ( частина ||), 2010р.

2. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів економічного факультету дистанційної форми навчання ( частина |||), 2010р.

3. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів економічного факультету дистанційної форми навчання ( частина 4), 2010р.

4. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів економічного факультету дистанційної форми навчання ( частина 5), 2010р.

5. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів| курсу технічного факультету заочної форми навчання, контр. робота №1, грудень 2011р.

6. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів технічного факультету заочної форми навчання, контр. робота №2, травень 2013р.

7. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів економічного факультету заочної форми навчання, контр. робота №2, травень 2013р.

8. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів технічного факультету заочної форми навчання, контр. робота №3, травень 2014р.

9. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів економічного факультету заочної форми навчання, контр. робота №3, травень 2014р.

10. Методичні вказівки та лексично-граматичні завдання з англійської мови для студентів напрямів підготовки Б.03.0504 „Економіка підприємства”, Б.030508 „Фінанси і кредит”, Б.030509„Облік і аудит” та Б.030601. 2014р

завантажити повний перелік публікацій

Публікації для ознайомлення


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/www/hosts/pgasa.dp.ua/wp-content/themes/pgasa/single-teacher.php on line 155
?>
вверх