?>

Цивільної інженерії та екології

WP_Term Object ( [term_id] => 41 [name] => Цивільної інженерії та екології [slug] => tsitaeko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 41 [taxonomy] => departments [description] => [parent] => 0 [count] => 8 [filter] => raw )

Місія факультету

Освіта – шлях до успішної кар‘єри!

Місія факультету цивільної інженерії і екології полягає в безперервній, комплексній та випереджаючій час підготовці висококваліфікованих інженерно-технічних кадрів для національної економіки, які забезпечують задоволення потреб людей пов'язаних з соціально-технологічними запитами.

Любі друзі,

Ласкаво просимо на Інтернет сторінку факультету цивільної інженерії та екології. На сторінках нашої Інтернет сторінки Ви можете дізнатися всі основні аспекти діяльності факультету: його структуру і відповідальних осіб, елементи внутрішньої нормативної бази, характеристику освітніх програм та викладачів, які їх реалізують, наші поточні успіхи і наукові досягнення, оперативну інформацію для студентів і викладачів, а також про наш персонал і викладачів та багато іншого. Також, якщо у вас виникли будь-які питання, на нашій Інтернет сторінці Ви можете задати їх нашому персоналу та викладачам, які завжди знаходяться в Вашому розпорядженні.

За час існування факультету було випущено більше 20 тисяч студентів, які в даний час працюють в найбільших і авторитетних українських компаніях, а також в державних установах як в Україні, так і за її межами.

Сподіваюся, сайт буде цікавий для самого широкого кола відвідувачів: школярів та їх батьків, абітурієнтів-одинадцятикласників, наших студентів, випускників і колег. Запрошую Вас відправитися у віртуальну подорож по нашій Інтернет сторінці, на якій Ви знайдете всю необхідну інформацію, щоб почати вашу кар’єру.

З повагою,

Кандидат технічних наук Віктор Петренко, декан факультету цивільної інженерії та екології

Контакти

м. Дніпро, 49600, ДВНЗ ПДАБА,
вул.. Чернишевського, 24-а,
кімн. 293

Телефон:
+38 (0562) 47-59-77
внутрішній 3-03

Email:

petrenko@gmail.com

?>
вверх