Наукові спрямування

Дослідницький аналіз передових архітектурних рішень вітчизняного і зарубіжного досвіду і застосування їх в реальному проектуванні.

Володіння мовами

Українська мовавільно

Російська мовавільно

Англійська моварівень В1

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

Publons

foto_teacher

Асистент

Піхай
Володимир
Миколайович

Дисципліни

Архітектурне проектування

Дизайн

Контакти

Місцезнаходження

ДВНЗ ПДАБА, каб. 486 (четвертий поверх старого корпусу)

Телефон:

моб. (066) 394 52 26

E-mail

pikhay.volodimir@pgasa.dp.ua

Наукова діяльність

Дослідницький аналіз передових архітектурних рішень вітчизняного і зарубіжного досвіду і застосування їх в реальному проектуванні: - вивчення передового досвіду проектування; - дослідження, систематизація та виявлення сучасних тенденцій проектування; - системний аналіз планувальних схем, в декількох варіантах, з метою виявлення найбільш раціонального архітектурного рішення; - варіантний аналіз конструктивних рішень з метою оптимізації кошторисної вартості об'єкта; - підбір будівельних і оздоблювальних матеріалів з урахуванням екологічності та санітарних вимог; - дослідницька робота з вибору найбільш оптимальних оздоблювальних матеріалів і елементів благоустрою.

Додаткова інформація

Трудова діяльність

У 1987 році закінчив Придніпровську державну академію будівництва та архітектури і отримав диплом за спеціальністю «Архітектeктура». З 1987 року по теперішній час займається архітектурною практикою. За цей період запроектовано в співавторстві і реалізовано багато архітектурних об'єктів різного функціонального призначення. Бере участь в міжнародних архітектурних конкурсах. З 2001 року веде педагогічну діяльність на кафедрі "Основ архітектури", "Дизайну архітектурного середовища", "Архітектурного проектування та дизайну" ПДАБА. За час педагогічної діяльності випустив багато талановитих архітекторів, які успішно працюють в сфері архітектурного проектування і дизайну. VІІІ Міжнародний форум-дизайн у м. Харків, освіта 2015. Диплом ІІ ступеня рівня спеціаліст Курова Г.О. «Дизайн науково-просвітницького комплексу у м. Ялта», керівник ас. Піхай В.М. Участь в архітектурних виставках. Публікації графічних матеріалів реалізованих архітектурних проектів. Публікації дизайнерських робіт. Участь в міжнародних архітектурних конкурсах. Серії графічних робіт

Публікації

1. Методические указания к проекту «Многоэтажная автостоянка на 500 мест в городской среде» для студентов 3 курса архитектурного факультета направления подготовки 6.060102 «Архитектура» Укладачі: Харченко К.С., Ильменская М.И, Пихай В.Н., Днепропетровск: ПГАСА, 2013 г. – 46 с.

2. Добірка публікацій і ілюстративних матеріалів “Сучасна авангардна архітектура” для студентів-архітекторів.

більше

Публікації для ознайомлення

?>
вверх