Укладено Договір про співробітництво №214 від 11.03.2019 р. між ДВНЗ ПДАБА та ТОВ «МОДІФІК» з метою підвищення якості підготовки бакалаврів і магістрів, для впровадження наукових розробок у виробництві, розвитку творчої взаємодії науковців, провідних спеціалістів практиків, з підготовки та підвищенню кваліфікації фахівців за денною та дуальною формою навчання спеціальності 263 «Цивільна безпека» на 5 років.

Укладено Договір про співробітництво №324  від 21.06.2019 р. між ДВНЗ ПДАБА та Дніпропетровським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України (ДніпроНДІСЕ) з метою підвищення якості підготовки бакалаврів і магістрів, для впровадження наукових розробок у виробництві, творчої взаємодії науковців і провідних спеціалістів практиків, з підготовки та підвищенню кваліфікації фахівців за денною та дуальною формою навчання спеціальності 263 «Цивільна безпека» на 5 років.

на підставі договорів є одною із головних баз виробничої та переддипломної практик студентів: бакалаврів та магістрів за спрямуванням «Цивільна безпека»

ГУ ДЕРЖПРАЦІ у Дніпропетровській області на підставі договору є одною із головних баз виробничої та переддипломної практик студентів: бакалаврів та магістрів за спрямуванням «Цивільна безпека»

ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області на підставі договору є одною із головних баз виробничої та переддипломної практики студентів та джерелом статистичної та аварійно-рятувальної інформації для виконання випускних робіт магістрів.

?>
вверх