Наукові спрямування

Інтенсифікація процесу розробки ґрунтів, телескопічне робоче обладнання землерийно-транспортних машин, гідро- та пневмопривід будівельних та дорожніх машин.

Володіння мовами

Українська мовавільне

Англійська моварівень А2

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

Web of Science

foto_teacher

Кандидат технічних наук, доцент

Кроль
Роман
Миколайович

Дисципліни

Механічне обладнання підприємств будівельної індустрії

Гідравліка, гідро- і пневмоприводи

Механізація технологічних процесів

Теорія і розрахунок землерийних і дорожніх машин

Дорожні машини і обладнання

Контакти

Місцезнаходження

ДВНЗ ПДАБА, каб. 3007 (третій поверх)

Телефон:

вн. 3-73; міськ. 756-33-73;

E-mail

krol.roman@pdaba.edu.ua

Наукова діяльність

Кроль Роман Миколайович закінчив з відзнакою у 1998 році Придніпровську державну академію будівництва та архітектури (раніш ДІБІ) за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні машини і обладнання» і отримав кваліфікацію інженер-механік. З 1998 по 2001 роки навчався у денній аспірантурі з відривом від виробництва на кафедрі будівельних та дорожніх машин ПДАБА. У 2013 році захистив дисертацію та отримав диплом кандидата технічних наук зі спеціальності 05.05.04  машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт. Тема дисертації: "Підвищення ефективності бульдозера оснащенням відвала шнековим інтенсифікатором".

Додаткова інформація

Трудова діяльність

З 2002 по 2014 роки - асистент кафедри. З 2014 р. і дотепер - доцент по кафедри. З 2000 по 2009 роки включно працював відповідальним секретарем збірника наукових праць «Строительство. Материаловедение. Машиностроение. Интенсификация рабочих процессов строительных и дорожных машин. Серия: Подъемно-транспортные, строительные и дорожные машины и оборудование» Придніпровської державної академії будівництва та архітектури..

Публікації

більше

Публікації для ознайомлення

?>
вверх