Наукові спрямування

Архітектурне проектування громадських, житлових та промислових будівель та споруд.

Володіння мовами

Українськавільно

Французькарівень A2

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

Web of Science

foto_teacher

Асистент

Шестакова
Олександра
Миколаївна

Дисципліни

Архітектурне проектування

Інженерний благоустрій територій та транспорт

Контакти

Місцезнаходження

ДВНЗ ПДАБА, каб. В311 (третій поверх висотного корпусу)

Телефон:

міськ. (0562) 47-16-11

E-mail

strangest@i.ua

Наукова діяльність

У 2006 році закінчила ДВНЗ ПДАБА та здобула кваліфікацію магістра архітектури за спеціальністю «Містобудування». Наразі виконує науково-дослідну роботу згідно наукової роботи кафедри «Архітектурного проектування та містобудування» ДВНЗ «Придніпровської державної академії будівництва та архітектури» відповідно до програми науково-дослідної роботи.

Додаткова інформація

Трудова діяльність

У 2000р. Вступила до ДВНЗ ПДАБА на архітектурний факультет (напрям підготовки – Містобудування). У 2005 році отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Містобудування» та здобула кваліфікацію бакалавра архітектури. У 2006 році з відзнакою закінчила магістратуру ДВНЗ ПДАБА і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Мстобудуання» та здобула кваліфікацію магістра архітектури. З 2006 р. працює на посаді асистента кафедри «Архітектурного проектування та містобудування». З 2004 року працює у якості архітектора-проектувальника в архітектурній майстерні НСАУ «Славінський». Зокрема приймала участь у розробці таких проектів: «Реконструкція кварталу в межах вул. Ушинського, Фрунзе, Кучеревського, Чкалова (проект забудови) в м. Дніпропетровськ». Варіант 1. Варіант 2. – (кер. Славінський В.С., ГАП Речиц О.А., архітектори Турган І.В., Шестакова О.М.), 2011-2013 рр. «Житловий комплекс по вул. Гончара,40 в м. Дніпропетровськ». Варіант 1. Варіант 2. – (кер. Славінський В.С., ГАП Речиц О.А., архітектори Турган І.В., Шестакова О.М.), 2013р. «Житлова забудова по пр. Гагаріна та вул. Високовольтна в м. Дніпропетровськ». – (кер. Славінський В.С., ГАП Речиц О.А., архітектори Турган І.В., Шестакова О.М.), 2013р. та інших. У 2010р. почала вести і самостійну професійну діяльність в сфері архітектури будівель, дизайні інтер’єрів, ландшафтного дизайну. З 2018р. є керівником групи у розробці ескізних та робочих креслень при ФОП «DENIS BOSENKO ARCHITECT». Виконує робочі проекти розділу «Генеральний план» у якості – головний фахівець.

Публікації

Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічного складання проекту вертикального планування з дисципліни «Інженерний благоустрій територій та транспорт» за темою «Складання проекту вертикального планування території» для студентів ступеня бакалавра спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» денної та вечірньої форми навчання/ Укладачі: Мерилова І.О., Бондаренко О.І., ШестаковаО.М.-Дніпро: ПДАБА, 2021–30с.

більше

Публікації для ознайомлення

?>
вверх