Наукові спрямування

Особистість в системі соціальних зв’язків та відносин. Роль вищої освіти у вихованні особистості сучасного студента. Проблеми сучасного національного виховання, як складової соціалізації сучасної української молоді.

Володіння мовами

Українська мовавільно

Російська мовавільно

Англійська моварівень А2

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

foto_teacher

Кандидат соціологічних наук, доцент

Савош
Галина
Петрівна

Дисципліни

Соціологія

Конфліктологія

Етика та естетика

Соціальне проектування

Контакти

Місцезнаходження

ДВНЗ ПДАБА, каб. В708 (сьомий поверх висотного корпусу)

Телефон:

міськ. (056) 756-34-69, вн. 4-69

E-mail

savosh.halyna@pgasa.dp.ua

Наукова діяльність

Дисертацію захистила 08.12.2006р. , на тему: «Особливості виховної роботи в системі вищої технічної освіти України: соціологічний аналіз» зі спеціальності 22.00.04 – Спеціальні та галузеві соціології. Кандидат соціологічних наук з 15.02.2007 року / з 14.04.2010 р. доцент кафедри філософії та політології.

Додаткова інформація

Трудова діяльність

1990 р. закінчила Дніпродзержинський індустріальний інститут, спеціальність «Машинобудування», спеціалізація «Інженер-викладач». Трудову діяльність розпочала в Дніпродзержинському технічному університеті у 1995 році. У 2001 році Дніпродзержинський державний технічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію – “Магістра менеджменту організацій». З 2009 році працюю на кафедрі «Філософії та політології” в ПДАБА.

Публікації

1. Педагог – творець освіти ХХІ століття друк Міжнародна науково-практична конференція “Преподаватель как субъект и объект образовательного процесса. Век ХХІ”. – 2012, Харков, НУА

2. Потенціал науки у вихованні студентської молоді: досвід зарубіжної вищої школи друк Міжнародна науково-практична конференція ” Интеграция науки и образования – парадигма ХХІ века. – 2013, Харков, НУА (февраль)

3. Правова культура у контексті виховання в умовах трансформації сучасного українського суспільства друк Вісник Інституту розвитку дитини. – 2014, Київ, вип. 33. – С. 43-46.

4. Виховання як соціалізаційна складова вищої освіти України в процесі інтеграції до європейського простору друк Зб. наук. праць міжнародної науково-практичної конференції “Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”. – Київ. – Міжнародна експертна агенція “Консалтинг і Тренінг” та Східно-Європейський інститут Психології. – 2014

5. Виховання як соціалізаційна складова вищої освіти України в процесі інтеграції до європейського простору. Зб. наук. праць міжнародної науково-практичної конференції “Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”. – Київ. – Міжнародна експертна агенція “Консалтинг і Тренінг” та Східно-Європейський інститут Психології. – 2014

6. Роль вищої освіти в Україні: як фактора соціальної мобільності та засобу подолання маргінального стану молоді друк Зб. наук. праць міжнародної науково-практичної конференції “Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”. – Київ. – Міжнародна експертна агенція “Консалтинг і Тренінг” та Східно-Європейський інститут Психології. – 2015

7. Філософські основи розвитку освіти у контексті розвитку її внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів друк Матеріали ХV міжнародної научно практичної конференції, Харків, Народна українська академія, 2017р.

більше

Публікації для ознайомлення

?>
вверх