ТОВ «Хімічна фабрика «Основа» є виробником і розробником біоцидних реагентів, що використовуються для дезінфекції в різних областях промисловості, хімічних реагентів для корекційної обробки парових та водогрійних котлів та оборотних систем охолодження, а також хімічних реагентів для зворотно-осмотичних установок. Студенти, які направляються на підприємство для проходження виробничих та науково-дослідницьких практик, беруть участь у розробці різноманітних сучасних реагентів, використовуваних у водно-каналізаційному господарстві. ТОВ «Хімічна фабрика «Основа» є місцем працевлаштування випускників кафедри. Крім того, підприємство надає можливість для підвищення професійної кваліфікації викладачів кафедри.

КП «Дніпроводоканал» є давнім партнером кафедри з початку 70-х років минулого сторіччя. Взаємовигідне та плідне співробітництво дозволяє студентам, які навчаються за спеціальністю «Водопостачання та водовідведення», закріплювати отримані теоретичні знання під час виробничих практик та професійних стажувань на об’єктах, що обслуговуються КП «Дніпроводоканал», в той час як співробітники підприємства мають можливість підвищення кваліфікації на базі кафедри, а також навчатися в магістратурі за спеціальністю, що сприяє їх подальшому просуванню по кар’єрних сходах. Після отримання диплома студенти кафедри поповнюють ряди співробітників КП «Дніпроводоканал», займаючи посади від майстрів ділянок до провідних інженерів підприємства.

Спеціалізацією ТОВ «Дніпроводопроект» є розрахунок, проектування або розробка реконструкційних заходів у галузі архітектури, інжинірингу та гідрографії. ТОВ «Дніпроводопроект» надає можливість випробувати власні здатності студентам кафедри під час їх навчання та під час практик, передбаченим освітньою програмою. Матеріали, отримані під час участі студентів, залучених у склад робочих груп ТОВ «Дніпроводопроект», впроваджуються під час виконання ними кваліфікаційних випускних робіт.

?>
вверх