EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) – провідна IT-компанія України, яка використовує прогресивний досвід розробки програмного забезпечення, щоб стати провідним світовим постачальником послуг цифрової трансформації та лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ. Завдяки своїй інноваційній стратегії, інтегрованим консалтинговим та проєктним можливостям глобальні гібридні команди EPAM допомагають зробити майбутнє реальністю для клієнтів і спільнот у всьому світі, створюючи кращі корпоративні, освітні та медичні платформи, які об’єднують людей, оптимізують досвід і покращують життя. Будучи визнаним лідером, EPAM входить до 15 найкращих компаній у сфері ІТ-послуг у рейтингу Fortune 1000. З 2021 року представники компанії залучаються до перегляду освітньої програми, приймають участь у захисті кваліфікаційних робіт магістрів та бакалаврів. Здобувачі спеціальності 122 Комп’ютерні науки та викладачі кафедри Комп’ютерних  наук, інформаційних технологій та прикладної математики мають змогу проходити стажування в компанії та опановувати сучасні фахові компетенції в IT-галузі.

Інтеграл – компанія, яка є одним з провідних розробників та постачальників систем передачі та обробки даних на ринку України. Компанію відрізняє стабільна динаміка зростання, застосування в роботі передових рішень, надання всього комплексу послуг від розробки і проектування систем передачі даних до поставки та встановлення обладнання на об’єктах замовників. Здобувачі вищої освіти освітньої програми «Комп’ютерні науки» мають змогу проходити практичну підготовку на даному підприємстві під керівництвом провідних фахівців та отримувати необхідні компетенції за фахом.

Apriorit – провідна IT-компанія, що займається аутсорсингом програмного забезпечення. Фірма займається обслуговуванням клієнтів в дослідженнях та розробках таких галузей, як віртуалізація та хмарні обчислення; цифрова та корпоративна безпека; розробка платформи SaaS; блокчейн розробка; послуги по розробці штучного інтелекту; тестування безпеки; керування мобільними пристроями та додатками; віддалений доступ та керування; мережеве керування; розвиток обробки даних; керування даними; послуги по керуванню хмарною інфраструктурою. Представники компанії залучаються до перегляду освітньої програми, приймають участь у захисті кваліфікаційних робіт магістрів та бакалаврів. Здобувачі спеціальності 122 Комп’ютерні науки мають змогу проходити стажування в компанії та опановувати сучасні фахові компетенції в IT-галузі.

?>
вверх