ООО АКІМ Веде роботи з будівництва сталевих нафтових резервуарів та зернових силосів в Україні та в країнах зарубіжжя. Викладачі кафедри приймають активну участь в розрахунках конструкцій, в тому числі і в розрахунках за нормами Єврокоду. Результати таких робіт дуже швидко втілюються в реальні об’єкти. Всі ведучі керівники і виконавці робіт цієї фірми є випускниками нашого ВНЗ.

ЦЕНТРРЕЗЕРВУАРСЕРВІС Будівництво сталевих нафтових резервуарів та зернових  силосів. Технічні консультації з питань проектування та обстеження конструкцій сталевих резервуарів та силосів.

ДП «КБ «Південне ім. М.К. Янгеля»  – провідна фірма ракетно-космічного комплексу України. Співробітники та викладачі кафедри багато років зайняті в сумісному виконанні робіт з проектування та обстеження різноманітних конструкцій, виконаних з металу.

ДНІПРОІНЖІНІРІНГ

Фірма, що займається виконанням робіт з проектування та обстеження різноманітних будівель і споруд. Студенти академії, яві навчаються за профілем кафедри, проходять на цій фірмі виробничу та виробниче-переддиплимну практику.

ООО УКРРЕЗЕРВУАР СЕРВИС
Фірма, яка займається будівництвом нафтових та зернових терміналів, різноманітних об’єктів адміністративного, громадського, жилого та промислового призначення, виконує функції генерального підрядника будівельних робіт.
Співробітники та викладачі кафедри приймають участь у сумісних роботах з проектування сталевих резервуарів та зернових силосів, в роботах по обстеженню сталевих резервуарів.
Генеральний директор цієї фірми к.т.н. Ісмагулов Б.Г. є головою ради №4 ПДАБА з захисту дипломних робіт магістрів та бакалаврів, залучається до зустрічей із студентами, а також до обговорення навчальних планів кафедри металевих, дерев’яних та пластмасових конструкцій.

?>
вверх