BES – компанія, що спеціалізується на проєктуванні електричних мереж, створенні робочої документації з електрики та слабострумних мереж у програмі Revit, моделюванні та координації в моделях промислових будівель та споруд. Має величезний досвід BIM/VDC, знання електричних кодів і розуміння того, як це зробити належним чином. BES використовує найсучасніші підходи та технології, щоб зробити будівництво простішим, розумнішим та доступнішим.

22 травня 2024 року укладено Меморандум про співпрацю між Навчально-науковим інститутом «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» Українського державного університету науки і технологій та компанією Building Engineering Solutions (BES).

Результатом співпраці є
– запровадження нових методик навчання, таких як практичні заняття, майстер-класи та тренінги, які проводять фахівці BES.
– використання сучасного програмного забезпечення та обладнання для навчання студентів.
– обмін досвідом з фахівцями BES у галузі проектування та будівництва.
– надання студентам можливості проходити практику та стажування в BES.
– залучення студентів до роботи над реальними проектами BES.
– участь у конкурсах, проектах та інших заходах, організованих ННІ ПДАБА.

Крім того така співпраця сприяє зміцненню зв’язків між освітою та бізнесом у вигляді підвищення зацікавленості бізнесу в розвитку освіти та підготовці фахівців, які відповідають потребам ринку праці.

VEC-UA – філія каліфорнійської компанії в Україні, що об’єднала професіоналів у сфері ВІМ технологій у 3-х українських містах: Харків, Дніпро, Львів.

9 квітня 2024 року представники ПДАБА та компанія VEC-UA уклали меморандум про співпрацю. Метою цього меморандуму є встановлення співпраці в галузі науково-освітньої та некомерційної проєктної діяльності через інтеграцію сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес, розширення практичних навичок, які студенти отримують в процесі навчання та вільний час.

ArCADiasoft – це польська компанія, яка працює на ринку програмного забезпечення вже 25 років. Вона займається розробкою програмного забезпечення в будівельній галузі. Окрім багатьох спеціалізованих програм, вже понад 10 років ця компанія розвиває ще свій флагманський продукт – BIM-систему ArCADia. Продукція ArCADiasoft розповсюджується в Польщі та в більш ніж сорока країнах світу і доступна на 12 мовах, в тому числі й українською.

В березні 2023 року між ПДАБА та компанією ArCADiasoft підписано угоду про співпрацю в межах якої нашій академії надано безкоштовний пакет програм ArCADiasoft в тому числі BIM-систему ArCADia без кількісних обмежень. Програми перекладені українською мовою.

Група компаній «LIRALAND» – провідний розробник інноваційного програмного забезпечення в області автоматизованого проектування. І ось уже протягом багатьох років LIRA є надійним партнером нашої академії.

Вона пропонує майбутнім фахівцям відкриту платформу для побудови сучасної технології проектування, в основі якої лежить технологія інформаційного моделювання, що забезпечує цілий ряд переваг на всіх етапах життєвого циклу об’єктів будівництва в будь-яких галузях, будь то об’єкти транспортної інфраструктури, енергетики, сільського господарства, промислового та цивільного будівництва.

Динамічний розвиток компанії LIRA підтверджується постійним розширенням функціональності, збільшенням наукоємності, розвитком систем для конструювання, реалізацією нових нормативних документів, розвитком технології інтеграції з іншими програмними засобами, в тому числі і закордонними.

Результатом постійної співпраці є інтеграція сучасних інформаційно-комунікаційних технологій компанії LIRA у навчальному процесі ПДАБА.

Громадська спілка “Білдіт Юкрейн”. На основі меморандуму про співпрацю в галузі науково-освітньої та некомерційної проектної діяльності з Громадською спілкою “Білдіт Юкрейн” (м. Дніпро) для студентів та викладачів академії проводяться онлайн та офлайн тренінги та лекції для студентів із залученням співробітників компаній-партнерів “Білдіт Юкрейн”. Також студентам, аспірантам, молодим науковцям та викладачам надається вільний та безкоштовний доступ до освітньої онлайн-платформи
В результаті співпраці відбувається інтеграцію сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес, а також розширення вільного доступу до сучасних теоретичних знань та практичних навичок.
Головна мета даної  співпраці – зростання українського сегменту висококваліфікованих фахівців будівельних спеціальностей!

?>
вверх