Ви здобули повну загальну середню освіту на території Криму або ТОТ Донецької та Луганської областей та бажаєте вступити до ННІ ПДАБА?

Ознайомитись з покроковою інструкцією, як можна стати українським студентом без ЗНО

Прийом заяв та документів
у паперовій формі, вступні екзамени, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти в освітньому центрі «Крим-Україна» або в освітньому центрі «Донбас-Україна»
проводиться в такі строки

Згідно з Наказом МОН України 06 березня 2024 року № 266 затверджені відповідні правила прийому до Університету, а також для абітурієнтів, які вступатимуть за квотою-2.

Це – особи з тимчасово окупованих територій (ТОТ) та особливо небезпечних територій (ОНТ).

Довідка: квота-2


квота-2 – визначена частина максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій) або загального обсягу бюджетних місць (для фіксованих конкурсних пропозицій), яка може бути використана для прийому вступників на основі ПЗСО та НРК5, місце проживання яких станом на 24 лютого 2022 року задекларовано (зареєстровано) на тимчасово окупованих територіях, або в населених пунктах, віднесених до територій активних бойових дій (територій активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси) станом на 01 липня 2024 року, або тимчасова окупація яких Російською Федерацією завершилась після 01 січня 2024 року і які перебувають на ній або здійснили внутрішнє переміщення з неї в календарний рік вступу;
Особливості прийому на навчання осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративній межі або які переселилися з неї після 01 січня 2023 року, в частині проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації, отримання документа державного зразка про базову середню освіту або повну загальну середню освіту (якщо особа не отримала документ про освіту відповідно до законодавства), визначаються відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01 березня 2021 року № 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2021 року за № 505/36127 (в редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 серпня 2022 року № 726) (далі – наказ № 271).
Особливості прийому на навчання до Університету осіб, на яких розповсюджується дія наказу № 271, визначаються додатком 9 цих Правил.

Під час вступу на основі повної загальної середньої освіти на освітній ступінь «бакалавр» (1 курс)


необхідно звернути увагу на такі особливості. Для вступників із тимчасово окупованих територій (ТОТ) та особливо небезпечних територій (ОНТ) вступ на навчання здійснюється за результатами Національного мультипредметного тесту/індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу за вибором вступника. Особи в статусі вступника з тимчасово окупованих територій та особливо небезпечних територій вступають у межах квоти-2. Підставою для отримання спеціальних умов вступу (квоти-2) є місце реєстрації на тимчасово окупованій або особливо небезпечній території. Воно визначається згідно з Положенням про інформаційну систему формування переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 07 травня 2022 року № 562. А в разі відсутності технічної можливості формування такого переліку в електронній формі – затверджені Міністерством реінтеграції за погодженням із Міністерством оборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військових (військово-цивільних) адміністрацій. Більше інформації – за лінками:
https://minre.gov.ua/news/onovleno-aktualnyy-perelik-gromad-u-rayonah-boyovyh-diy-na-tot-ta-tyh-shcho-v-otochenni-0
https://www.minre.gov.ua/sites/default/files/field/docs/dodatok.pdf

Дати прийняття документів на вступ до Університету.


Прийом заяв і документів від вступників на базі ПЗСО та НРК5 місце проживання яких зареєстроване (задеклароване) на ОНТ/ТОТ, які беруть участь у конкурсі за квотою-2, відбувається за таким графіком: прийом заяв і документів від вступників, які беруть участь у конкурсі за квотою-2 та вступають на основі індивідуальної співбесіди.
Документи від заявника для вступу за кошти державного бюджету приймаються в два етапи:
1) перший етап - в терміни, визначені відповідними нормативно-правовими актами, що регламентують вступ до закладів фахової передвищої або вищої освіти у поточному році з 19.07-31.07;
2) другий етап - прийом заяв завершується за 7 днів до завершення роботи Центрів – до 23 вересня 2024 р.

Термін оприлюднення списків


Формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням здійснюються не пізніше 05 серпня.

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 18:00 08 серпня;

зарахування вступників: за державним або регіональним замовленням проводиться не пізніше 10 серпня; за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не пізніше ніж 30 серпня.

Спеціальні умови вступу на навчання за державним або регіональним замовленням застосовуються:


лише до заяв на відкриті та фіксовані конкурсні пропозиції.

Особи, які користуються спеціальними умовами вступу на навчання за державним або регіональним замовленням на основі ПЗСО або НРК5, для здобуття ступеня магістра на основі НРК6 або НРК7 у вигляді зарахування на підставі позитивної оцінки вступних випробувань, участі в конкурсі на місця державного або регіонального замовлення за квотою-1 або квотою-2, і не були рекомендовані на місця державного (регіонального) замовлення за відповідними спеціальними умовами, мають право брати участь у конкурсі на загальних умовах відповідно до конкурсного бала.

Перелік документів, необхідних для вступу.


Заявником особисто подаються в письмовій формі такі документи:
-заява;
-сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року або результати національного мультипредметного тесту (за бажанням);
-довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
-документ, що посвідчує особу, а за його відсутності - свідоцтво про народження;
-чотири кольорові фотокартки розміром 3 × 4 см;
-документ про освіту державного зразка та додаток до нього;
-довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (крім випадків звільнення від державної підсумкової атестації) уповноваженого закладу загальної середньої освіти в рік вступу (за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього), яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту.

У разі настання обставин, що об’єктивно унеможливлюють особисте прибуття для подання документів, заявник надсилає на електронну пошту Центра (приймальної комісії закладу освіти):
-скановані копії (фотокопії) документів, передбачених у пункті 3 цього розділу;
-фотокартку розміром 3 × 4 см (1 Мб в електронній формі);
-довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (крім випадків звільнення від державної підсумкової атестації) Центр отримує від уповноваженого закладу загальної середньої освіти.

Нормативно-правові документи

Сторінка сайту МОНУ

Додаток 9. ПОРЯДОК ПРИЙОМУ до Українського державного університету науки і технологій для здобуття вищої освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України

Корисні посилання

__________
Світлана Кретович – про вступ до українських вишів через Освітні Центри «Донбас/Крим-Україна»
__________
Громадська організація "Фонд "Відкрита політика"
__________
Міністерство освіти і науки України
__________
USAID Ukraine - USAID Україна

 

а ще рекомендуємо хештеги: #СхідМожливостей, #доступнаосвіта, #ДійЗарадиМрій, #МрійДійРадій

 

Більше інформації – на Telegram-каналі Доступна освіта
та Youtube-каналі фонду "Відкрита політика".

 

Хлопець народився і виріс на тимчасово окупованій території, у місті Севастополь, у 2018 році закінчив школу. Роздумів, куди вступати, навіть не було – він мріяв стати моряком, як батько, тож своєю alma-mater він обрав Херсонську державну морську академію. Вступив на бюджет за спрощеною процедурою через Освітній Центр «Крим-Україна», успішно склавши два іспити ДПА (українську мову та літературу й історію України) і профільний іспит вишу.

дата початку роботи ОЦ: 01 червня 2024 р.
дата закінчення роботи ОЦ: 30 вересня 2024 р.

понеділок - п'ятниця з 9:00 до 16:00
субота та неділя - вихідні.

Контакти

Прийомна 104 каб.
(перший поверх)

Телефон:
+38 097 290 98 55
+38 095 540 01 20

Email:

prkom@pdaba.edu.ua

Контакти

Шкільні телефони для довідок:
+38 066 834 55 73 (вахта)
+38 095 031 61 69
+38 068 416 96 16 (секретар)

Сайт:

https://sch71_dn.dnepredu.com/

?>
вверх