Наукові спрямування

Методологічні основи початкового етапу композиційно-графічної підготовки архітекторів, об’ємно-просторової композиції та дизайну.

Володіння мовами

Українська мовавільно

Російська мовавільно

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

Publons

foto_teacher

Асистент

Стоянова
Ганна
Олександрівна

Дисципліни

Архітектурна композиція

Контакти

Місцезнаходження

ДВНЗ ПДАБА, каб. 465 (четвертий поверх головного корпусу)

Телефон:

вн. 3-61; міс. (056) 756-33-61

E-mail

stoianova.hanna@pgasa.dp.ua

Наукова діяльність

Із 2018 року на викладацькій роботі на посаді асистента кафедри «Основ Архітектури» архітектурного факультету Придніпровської академії будівництва та архітектури Проводжу практичні заняття на 1 та 2 курсах із студентами архітектурного факультету з дисциплін «Архітектурне проектування», «Об'ємно-просторова композиція», «Архітектурна композиція».

Додаткова інформація

Трудова діяльність

У 2005 році закінчила Придніпровську державну академію будівництва та архітектури, Архітектурний факультет, присвоєна кваліфікація - магістр. Почала працювати з практики у архітектурна майстерня Олексія Козолупа у 2003 році. У 2004-2006 роках займалась дизайном та розробкою меблів в студії - меблів “Ідея”, З 2006 по 2009 працювала над робочою документацією в Інжинірингової компанії “Фортес”, продовжила працювати у Будівельній компанії “Комплекс”, архітектором. У 2012-2015 займалась приватною практикою, як дизайнер та копірайтер. З 2015 по 2016 займалась розробкою генпланів під будівництво різних об'єктів міської, сільської і промислової інфраструктури в МЧП Майстерня С. Працювала дизайнером над пакетами послуг друкованій майстерні Holstprnt в 2016-2019 роках. З 2019-по теперішній час, працюю в студії дизайну Lаhova&Co, дизайнером та архітектором.

Публікації

більше

Публікації для ознайомлення

?>
вверх