18.02.2020
Економічний експрес
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2020/02/86290011_1830825837042239_8975571557954879488_n-1.jpg)
13 лютого 2020 року відбулася зустріч студентів економічного факультету ДВНЗ ПДАБА з представником НБУ Вікторією Плачиндою у рамках програми “Економічний експрес”.
“Економічний експрес” або інформаційні дні Національного банку України в регіонах – це низка освітніх заходів, мета яких заохотити громадян приділяти більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати насамперед молодь (школярів та студентів) до ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень.
Проект також покликаний поінформувати “з перших вуст” представників бізнес-середовища про останні рішення регулятора, що стосуються життя бізнесу. Крім того, ініціатива надає найсучасніші економічні знання від експертів Національного банку і партнерських організацій студентам та викладачам українських університетів, а також представникам ЗМІ та блогерам.
вверх