Наукові спрямування

Методика викладання дисциплін архітектурно-проектного напрямку. Методологія архітектурного проектування.

Володіння мовами

Українська мовавільно

Німецька моварівень А1

Науковий профіль

SCOPUS

Google Scholar

ORCID

Web of Science

foto_teacher

Асистент

Коц
Олександр
Сергійович

Дисципліни

Архітектурна графіка

Архітектурна композиція

Сучасне архітектурне формоутворення

Архітектурне проектування

Контакти

Місцезнаходження

ДВНЗ ПДАБА, каб. 517 (третій поверх головного корпусу)

Телефон:

вн. 3-61; міс. (056) 756-33-61

E-mail

відсутній

Наукова діяльність

Із 1992 року на викладацькій роботі на посаді асистента кафедри «Історії, теорії архітектури та архітектурної графіки» архітектурного факультету Дніпропетровського інженерно-будівельного інституту, а пізніше, після реорганізації інституту в Придніпровську академію будівництва та архітектури – на посаді асистента кафедри «Основ архітектури». Проводжу практичні заняття на 1 та 2 курсах із студентами архітектурного факультету з дисциплін «Архітектурне проектування», «Об'ємно-просторова композиція», «Архітектурна графіка», із студентами 4 курсу практичні заняття з дисципліни «Сучасне архітектурне формоутворення».

Додаткова інформація

Трудова діяльність

Коц Олександр Сергійович (1958 р. н.) з 1975 року, після закінчення середньої школи, працював будівельником в будівельному управлінні №1 тресту «Дніпроміськбуд». З 1976 по 1981 рік навчався ДІБІ. У 1981 році закінчив із відзнакою Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут, архітектурній факультет за спеціальністю «Містобудування». 1981 по1983 роки - служба у збройних силах. 1983-1992 роки - працював архітектором в архітектурно-планувальній майстерні ДПІ «Дніпроцівільпроект» на посаді ведучого архітектора, займався проектними розробками у галузі містобудування та реконструкції міського середовища. З 1992 року і по теперішній час працюю на посаді асистента кафедри «Основ архітектури», архітектурний факультет.

Публікації

1. Методичні вказівки до виконання курсової роботи «Демонстраційне креслення пам’ятки архітектури (фасад)» з дисципліни «Архітектурне проектування» для студентів 1 курсу зі спеціальності 6.120100 «Архітектура», ПДАБА, 2007 – 29 с.

2. Методичні вказівки до виконання курсової роботи «Канонічні архітектурні ордери» з дисципліни «Архітектурне проектування» для студентів 1 курсу архітектурного факультету зі спеціальності 6.120100 «Архітектура»,ДВНЗ «ПДАБА», 2013 – 37с.

більше

Публікації для ознайомлення

?>
вверх