Стажер у Відділ клієнтського обслуговування

Дата публікації: 13.10.2023

Компанія: ПрАТ Кривий Ріг Цемент

Заробітна плата: 15 000 грн.

Контактна особа: Расторгуєва Наталя

Email: nataliya.rastorgueva@krcem.com

Телефон:(067) 565 25 23

Вид зайнятості:Повна зайнятість

Місто:Дніпро

Вимоги:Досвід роботи не потрібен, бакалавр або магістр, знання Word та Excel, відповідальність, самоорганізація, цілеспрямованість, мультизадачність.

Загальна інформація

Стажер у Відділ клієнтського обслуговування, обов’язки після навчання:
– Створювати щорічний реєстр договорів про надання маркетингових послуг в електронному реєстрі та контролювати повернення оригіналів договорів.
– Оформлювати та подавати на підпис керівництву договори про надання маркетингових послуг та додатки до них. Формувати підписані документи на відправку Клієнту.
– Здійснювати запити Клієнтам щодо актуальності реквізитів підприємства, необхідних довідок та інших матеріалів для оформлення договорів про надання маркетингових послуг.
– Супроводжувати пакет документів клієнтів про виконані роботи згідно договору про надання маркетингових послуг. Контролювати оплату.
– Готувати щомісячну звітність щодо виконання маркетингових послуг для керівництва Товариства.
– Здійснювати комунікацію з клієнтом стосовно умов виконання договору про надання маркетингових послуг.
– Здійснювати підготовку інформації за запитами аудиторів або інших відділів Товариства, що стосуються договорів маркетингових послуг.
– Підтримувати співпрацю з торговельними представниками, що стосується договорів про надання маркетингових послуг та поточних запитів клієнтів.
– Аналізувати дані з продажів і виконувати їх прогнозування.
– Планувати реалізацію для оптимального функціонування взаємопов’язаних підрозділів.
– Аналізувати маркетингові дослідження.
– Досліджувати ринок для різних проектів капітальних витрат.
– Досліджувати попит. Аналізувати потенційні проекти.
– Аналізувати основні чинники, що формують динаміку споживчого попиту на продукцію Товариства, співвідношення попиту і пропозиції на аналогічні види продукції, технічні і інші споживчі якості конкуруючої продукції.
– Брати участь у складанні перспективних і поточних планів виробництва і реалізації продукції, визначенні нових ринків збуту і нових споживачів продукції.

Чекаємо Вас в нашій команді!

?>
вверх