Інженер-будівельник

Дата публікації: 01.05.2018

Компанія: Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради

Заробітна плата: 4543 грн.

Контактна особа: Галина Рубаха

Email:

Телефон:05667-4-20-41; 05667-4-13-06

Вид зайнятості:повна зайнятість

Місто:пгт. Покровське

Вимоги:вища освіта

Загальна інформація

Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки, без вимог до стажу роботи. Відповідальність, бажання працювати.

 Завдання та обов’язки. Здійснює технічний нагляд за виконанням будівельно-монтажних робіт. Контролює відповідність обсягів, строків та якості будівельно-монтажних робіт, а також якості матеріалів, виробів, що застосовуються у будівництві, затвердженій проектно-кошторисній документації, будівельним нормам і правилам, стандартам, технічним умовам, нормам охорони праці, вимогам пожежної безпеки. Бере участь у вирішенні питань щодо внесення до проектів змін, пов’язаних з упровадженням прогресивних технологічних процесів, планувальних та конструктивних рішень, у обговоренні й узгодженні проектних рішень, що виникають під час будівництва. Оперативно вирішує питання щодо заміни матеріалів, виробів, конструкцій (без зниження якості будівельних робіт).

Вивчає причини, що призводять до порушень строків будівництва та погіршення його якості, вживає заходів щодо запобігання цим порушенням. Здійснює технічне приймання закінчених будівельно-монтажних робіт і об’єктів, оформляє необхідну технічну документацію для пред’явлення об’єкта приймальній комісії; бере участь у роботі приймальної комісії. Контролює усування недоробок і дефектів будівельними організаціями в строки, встановлені приймальною комісією; готує необхідні дані для складання звітності про виконання робіт з капітального будівництва.

Чекаємо Вас в нашій команді!

?>
вверх