05.03.2020
Засідання Наглядової ради ДВНЗ ПДАБА
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2020/03/cover-.jpg)
Чергове засідання Наглядової ради ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» відбулося четвертого березня. Одне з найважливіших питань, які обговорювались на цій зустрічі, – підготовка до 90-річчя навчального закладу. Чимало слушних пропозицій щодо поліпшення стану навчальних та побутових приміщень, фахової підготовки студентів, залучення випускників різних років до якісної трансформації альма-матер було висловлено цього дня. На думку голови наглядової ради Івана Куліченка та ректора Миколи Савицького, ювілейна дата – це гарний привід для мобілізації зусиль колективу аби розвиток академії був сталим і відповідав вимогам часу.
вверх