30.10.2020

Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності

Шановні студенти, колеги!

Зверніть увагу!

Ви можете взяти участь на загальнонаціональному або на академічному рівні!

Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться 9 листопада о 9:00, про це в ефірі «Суспільної студії» на телеканалі UA: ПЕРШИЙ повідомив член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, і керівник Радіодиктанту Дмитро Хоркін. У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу. Приєднаймося і ми!

Цьогоріч підготовку диктанту доручили трьом фахівцям. Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна. Спецпроєкт, організований Суспільним спеціально до події, стартуватиме в студії UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура о 9:00, ведучі в студії розкажуть історію диктанту й дадуть змогу всім охочим підготуватися до написання. Сам же радіодиктант почнеться о 9:15.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001.  (або передати на кафедру українознавства, документознавства та інформаційної діяльності В-607). Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio.(або evaeeva@i.ua). Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія (Фахівці кафедри УДІД). Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту (від керівництва ПДАБА). Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів (на рівні академії результати будуть оприлюднені протягом тижня).

Трансляція відбудеться:

інтернет — ютуб-канал та фейсбук-сторінка UA: Українське радіо

Чекаємо Ваших диктантів!

?>
вверх