04.12.2023
Вітаємо з перемогою!
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2023/12/Vitayemo-z-peremogoyu-01.jpg)
Вітаємо здобувача гр.ПУА-22 Михайлову Марію та наукового керівника к.держ.упр., доц. Кахович О.О. з перемогою у номінації «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи» Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді, ініційованого Національним агентством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.
Бажаємо натхнення та подальших успіхів!
вверх