26.04.2023
Вітаємо студента групи ГІЗ22 ШАРЦЕВА Єгора з переможним ІІ місцем у ХVIII Міжнародному форумі студентів і молодих учених «Розширюючи обрії»
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/Rozshyryuyuchy-obriyi-05.jpg)
Колектив кафедри автомобільних доріг, геодезії та землеустрою вітає студента групи ГІЗ22 ШАРЦЕВА Єгора з переможним ІІ місцем у ХVIII Міжнародному форумі студентів і молодих учених «Розширюючи обрії» (НТУ «Дніпровська політехніка»). Доповідь була зроблена на високому рівні англійською мовою у секції «Інженерія нового тисячоліття: четверта промислова революція та нові світові тренди».
Науковий керівник – к.т.н., доцент Ганна ІШУТІНА,
Мовний консультант – Світлана ЛЕВИЦЬКА
Пишаємося нашими студентами та бажаємо нових успіхів та досягнень!
вверх