26.05.2021
Вітаємо! Пишаємось!
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2021/05/Hirkina-D-D-main.png)
За результатами проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук галузі знань «Фізична культура і спорт» у 2020/2021 навчальному році, що проводився у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, диплом III ступеня нагороджено СТУДЕНТКУ 2-ГО КУРСУ АРХІТЕКТУРНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ГІРКІНУ ДАРИНУ ДМИТРІЄВНУ.
Науковий керівник ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ ДВНЗ ПДАБА, КАНДИДАТ НАУК З ФІЗ. ВИХ. ТА СПОРТУ СОЛОГУБОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА.
ВІТАЄМО! ПИШАЄМОСЬ!
БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!
вверх