19.02.2024

Вчена рада: складне питання, відверте обговорення

Позачергове, вже друге у 2024-му році, засідання Вченої ради  відбулося 14 лютого в ПДАБА. Оскільки процес реорганізації академії виходить на фінішну пряму, виникла потреба в обговоренні фінансового стану закладу. Але, перш ніж перейти до головного питання порядку денного, головуючий на засіданні Вченої ради голова комісії з реорганізації ПДАБА проректор з наукової роботи Владислав ДАНІШЕВСЬКИЙ за доброю традицією пропонує відзначити співробітників, які досягли значних успіхів в науково-педагогічній роботі.

Виконуючий обов’язки ректора УДУНТ Костянтин СУХИЙ вручив Грамоти та Подяки Міністерства освіти і науки України завідувачці кафедри організації і управління будівництвом Тетяні КРАВЧУНОВСЬКІЙ, декану економічного факультету Павлу ФІСУНЕНКО,  доценту кафедри охорони праці, цивільної та техногенної безпеки Володимиру ШАЛОМОВУ.

Про фінансовий стан академії на засіданні Вченої ради доповіла головний бухгалтер Галина НІКІТІНА. Через обмеження державного фінансування ситуація залишається складною. Відбулося відверте обговорення цього питання та заходів щодо стабілізації  ситуації.

Вчена рада схвалила дозвіл викладання лекцій за ОПП «Комп’ютерне матеріалознавство та дизайн матеріалів» асистенту кафедри матеріалознавства та обробки матеріалів Сергію ПОНОМАРЬОВУ.

На засіданні також затверджено висновок фахового семінару про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів докторської дисертації доцента кафедри державного управління і місцевого самоврядування Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», кандидата технічних наук, професора Галини СТАРУШЕНКО.

Засідання відбулося згідно з Положенням про Вчену раду ПДАБА, в очному форматі і повному порозумінні.

?>
вверх