03.04.2020

Українська мова в інтернет-просторі: готуємося до іспиту та удосконалюємо знання (подорож перша – сайти)

Кафедра українознавства, документознавства та інформаційної діяльності активно перелаштовується у своїй роботі відповідно до ситуації карантину. Дистанційна форма навчання стала  реаліями сьогодення, тому запорукою якісної підготовки до літньої сесії та успішного складання заліків та іспитів є вільне орієнтуватися в освітньому контенті, чіткий вибір  зручних форм повторення вивченого та засвоєння нового матеріалу. Для того щоб зорієнтувати як  студентство, так і всіх зацікавлених у високому рівні володіння мовними нормами започатковуємо короткі огляди  інтернет-ресурсів, що можуть стати у пригоді для вироблення мовної грамотності та мовленнєвої культури.

Тренувальне тестування з української мови, яке допоможе пригадати складні випадки слововживання, студенти зможуть пройти з 06 квітня і до 10 квітня за таким посиланням.

А тепер короткий огляд тих джерел, що містять теоретичний матеріал, сучасну ілюстративну наповненість та мають найголовніше в опануванні мовними труднощами – широкий вибір практичних вправ і завдань.

Більше у інформаційних матеріалах

?>
вверх