23.05.2019
ТРАВНЕВИЙ ПІКНІК СЕРЕД ЕКОНОМІСТІВ
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2019/05/IMG-c1c96783f7c820ec76f340b67260b0ac-V.jpg)
18 травня колектив кафедри фінансів і маркетингу разом зі студентами спеціальностей ФІН і МАГ з першого по п’ятий курс традиційно провели травневий пікнік. Цього року у ньому взяли участь близько 70 учасників. Крім викладачів та студентів до нас приєдналися випускники минулих років та навіть наші майбутні абітурієнти. Учасники мали можливість поспілкуватися в дружній неформальній атмосфері, в процесі цікавих конкурсів більше дізнатися один про одного, проявити свої акторські здібності та креативність. Сподіваємося й надалі підтримувати наші добрі традиції.
вверх