02.03.2019
Сватання на Гончарівці
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG-4156f97693f454db270a498985ff8f30-V.jpg)
З метою кращого пізнання української національної культури та вдосконалення мовних знань, кафедрою ІНІМ було організовано похід слухачів підготовчого відділення до Дніпровського національного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.
У виставі «Сватання на Гончарівці» за мотивами однойменної п’єси Г.Ф. Квітки-Основ’яненка, іноземних студентів вразили соціально визначені образи, перейняті письменником значною мірою від народної поезії, і майстерно відтворені акторами на сцені харизматичні характери. Не залишили байдужими й декорації: українська хата першої половини ХІХ століття, її інтер’єр. Справжніми відкриттями стали національний український костюм, народна пісня та вражаюча хореографія.
Відразу після вистави студенти з Марокко ділилися враженнями зі своїми родинами на батьківщині.