?>

СПІВПРАЦЯ З КОНСТРУКТОРСЬКИМ БЮРО «ПІВДЕННЕ»

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

25-го лютого у ректора академії професора М. В. Савицького відбулася чергова робоча зустріч із співробітниками Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля у складі: начальника відділу Г. Г. Осінового, начальника сектора Ю. О. Лисенко, провідного фахівця Н. Є. Субач. У нараді від академії взяли участь проректор з наукової роботи проф. В. В. Данішевський, проректор з науково-педагогічної, кадрової та виховної роботи доц. С. В. Іванцов, проф. С. В. Шатов, проф. Г. П. Євсєєва, магістрант-архітектор І. Ю. Андрієнко.

На зустрічі були обговорені питання з проектування і створення Промислово-дослідницької бази на Місяці в районі кратера Шеклтон та участі академії у цій роботі.

Представників КБ «Південне» зацікавили дослідження академії у сфері 3D-друкування будівельних об’єктів і конструкцій та використання сумішів на базі місячного ґрунту – реголіту, що дозволить виробляти модулі станції безпосередньо на супутнику Землі. Остаточно не визначена архітектурна форма модулів станції, це є творчим та технічним завданням для науковців академії. Сферою взаємних наукових інтересів у реалізації проекту є створення рухомого модуля з комплектом обладнання для розробки та переробки реголіту, використання результатів науковців академії у виготовленні грунтоблоків.

На завершення робочої зустрічі, сторони обговорили питання створення макету Промислово-дослідницької бази на Місяці для представлення на Міжнародному симпозіуму у м. Вашингтон у жовтні цього року.

Від імені керівництва, начальник відділу Г. Г. Осіновий запросив ректора академії професора М. В. Савицького на зустріч з Генеральним директором КБ «Південне» О. В. Дегтяревим на початку березня поточного року для підписання договору про співпрацю наукових колективів.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
?>
вверх