29.10.2020
Школа економіста
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2020/10/shkola-ekonomista.jpg)
Економічний факультет, Кафедра економіки та підприємництва
Придніпровської державної академії будівництва та архітектури запрошує школярів 10-11-х класів, за бажанням разом із батьками, на слухання в «Школу економіста».
Зустрічі проводяться у форматі 40-хвилинних інтерактивних уроків-бесід з презентаціями та майстер-класами від провідних викладачів економічного факультету, що мають практичний досвід роботи на підприємствах різних форм власності та досвід викладання економічних дисциплін у Європейських країнах.
![📆](https://ci6.googleusercontent.com/proxy/Nx4c8cj5rbFXrW6pDR4c2jCn_yBzuMog2bdS8Bwlq812iI1G3lEaN717Qs9ux3nL2rxFEmgerzAOUv-BypbzhpS3330HveNJYPz3GjSEeY1FGxI61Q=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tff/1/16/1f4c6.png)
вверх