?>

Робочий візит проф. С.Дуката

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

З 22 по 25 березня 2019 року з робочим візитом відвідав ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» професор Словацького Технологічного університету (м. Братислава), архітектор Станіслав Дукат.

Під час перебування в академії професор С. Дудак провів лекції для магістрів, аспірантів та молодих вчених ПДАБА, також було проведено нараду з підвищення енергоефективності ПДАБА.

22 березня 2019 року відбулися звітно-виборчі збори Дніпровського територіального відділення Академії будівництва України, на яких ректор ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», вчений секретар ГО Дніпровського територіального відділення Академії будівництва України, академік Микола Васильович Савицький вручив Диплом Почесного Професора  ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» архітектору, професору Станіславу Дукату. Також на звітно-виборчих зборах Дніпровського територіального відділення Академії будівництва України було заслухано доповіді:

про діяльність Академії будівництва України від Президента Академії будівництва України, академіка Назаренка Івана Івановича,

про науково-технічну діяльність Дніпровського територіального відділення Академії будівництва України від проректора з наукової роботи, академіка Данішевського Владислава Валентиновича,

про сталий розвиток в архітектурі та будівництві від архітектора, професора Станіслава Дуката.

На завершення було проведено перевибори керівних органів Дніпровського територіального відділення Академії будівництва України.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
?>
вверх