22.04.2022
Привітання з Великоднем від ректора
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2022/04/velykden.jpeg)
Шановні колеги, студенти, мужні українські громадяни!
На порозі свято Світлого Воскресіння!
Але мирні українські селища і міста зустрічають нинішній Великодень у тривогах і ракетно-артилерійських бомбардуваннях, українське воїнство – у кровопролитній боротьбі за майбутнє нації. Кращі сини і доньки, не шкодуючи власного життя, стримують військову навалу російських окупантів.
У ці дні, промовляючи «Христос Воскрес!», ми, як один, прагнемо мирної тиші для наших селищ і міст, мирного щасливого життя для наших синів і доньок, мирного неба над нашою Україною!
З прийдешнім святом, наші дорогі співгромадяни, геройське українське воїнство!
Христос Воскресе! Воїстину Воскресе!
Буде мир в Україні!
Будемо здорові!
Буде Україна квітучою, могутньою європейською державою!
Запануєм браття у своїй сторонці!
Микола Савицький, ректор ПДАБА