06.03.2021
Проведення профорієнтаційного заходу
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210210_122233.jpg)
10 лютого 2021 року профорієнтаційний захід, організований архітектурним факультетом ПДАБА, відвідали здобувачі освіти груп 2, 4, 14, 18 на чолі зі старшим майстром Зарецькою Є. В. Дніпровського центру професійно- технічної освіти (ДЦПТО) м. Дніпра. Присутніх привітали декан архітектурного факультету Челноков О. В., викладачі кафедр нарисної геометрії та графіки, основ архітектури. Обговорювалися особливості вступу, специфіка і перспективи навчання в ПДАБА, умови комфортного проживання і відпочинку. Для гостей було влаштовано відвідування проєктних залів, аудиторій з метою знайомства з матеріально-технічною базою архітектурного факультету. Здобувачам освіти ДЦПТО, зацікавленим у використанні комп’ютерних та інженерних технологій при створенні інноваційної техніки та обладнання, досить вичерпну інформацію надали на факультеті інформаційних технологій та механічної інженерії.