06.10.2023

Програма стипендій від британського уряду

Chevening – це програма стипендій від британського уряду, яка дозволяє отримати повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA). Ми покриваємо витрати на навчання, проживання, транспорт і візу – і також пропонуємо різноманітні можливості для випускників (в Україні чівнерів вже близько 450, а у всьому світі – більше 50000!).

Ми не обмежуємо вік і спеціальності кандидатів, тож нашими стипендіат(к)ами стають представники різних сфер – STEM, бізнес, креативні індустрії, мистецтво, право, освіта, медицина і т.д. Наші стипендіат(к)и самостійно обирають місце навчання – а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші престижні університети Британії швидко стають для них реальністю.

Вимоги для участі прості:
– Диплом бакалавра,
– Щонайменше 2 роки досвіду роботи (стажування і волонтерства враховуються),
– Чітке бачення кар’єрного розвитку після навчання.

Chevening був би цікавий як Вашим студентам, так і викладацькому складу. Щодо останніх – на Chevening подаються люди і з освітою рівня PhD, адже в Британії є дуже цікаві і спеціалізовані магістерські програми, які дозволяють заглибитись у предмет.

Програма Chevening не вимагає формального підтвердження знання англійської мови для участі у відборі на отримання стипендії; але такий тест може вимагати обраний Вами університет для зарахування на навчання.

Щоб розпочати Ваш шлях на програмі Chevening, подайте заявку до 7 листопада 2023 року. Також Вам буде потрібно вступити на навчання в університеті в Великій Британії до 11 липня 2024 року.

Вичерпна інформація про програму Chevening і процес подачі документів знаходиться на ресурсі https://www.chevening.org/.
#chevening #choosechevening #chevening40years #cheveningua

?>
вверх