05.11.2023

Програма обмінів для українських викладачів від Американських Рад

Американські Ради адмініструють нову програму «BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program» («BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів») та раді оголосити про відкриття анкети для участі в цій програмі.

«BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів» здійснюється за підтримки Офісу програм обміну приватного сектору Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Програма «BridgeUSA UAFP» сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.

Довготерміновою метою проєкту «BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів» є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.

Програма передбачатиме візити для українських викладачів тривалістю 1 місяць  у приймаючі університети США. Викладачі та наукові працівники, що працюють в українських університетах у таких академічних галузях як сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування зможуть взяти участь у програмі.

Детальнішу інформацію про програму, умови участі, критерії відбору, а також анкету та новини програми можна знайти на сайті Американських Рад: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/ та на сторінках програми у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/bridgeusauafp

Instagram: https://www.instagram.com/bridgeusauafp/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/

Посилання на анкету для участі у конкурсі:

https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP

Якщо Ви відповідаєте критеріям відбору, чекатимемо на Ваші заявки.

?>
вверх