29.01.2021
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ЕНЕРГО-ІННОВАЦІЙНОГО ХАБУ В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ
![](https://pgasa.dp.ua/wp-content/uploads/2021/01/0-02-05-9da5ef983feb37efa9df7f34459c8104f85a8216dad6cbf8d507620f1b90e1e6_1ad0da1d_1611901729.jpg)
Світова пандемія внесла свої корективи в діяльність університетів, шкіл, підприємств, установ, зокрема, України та й всього людства загалом. Ми вже майже адаптувались до нових реалій та умов. Буденним стало й дистанційне навчання для студентів, школярів. А нові способи проведення профорієнтаційної роботи вибудовують самі майбутні вступники, яким цьогоріч доволі непросто.
Так, співробітниками Енерго-інноваційного Хабу винайдено можливість зустрітись з майбутніми вступниками з Дніпропетровського Вищого професійного училища будівництва.
Випускників училища детально ознайомлено з перспективами здобуття вищої освіти за спеціальностями ПДАБА.
Наші двері завжди відчинено для допитливої молоді. Чекаємо на нове поповнення нашої великої студентської родини! Ми переконані, що українське учнівство й студентство мають потенціал, ентузіазм і готовність протистояти пандемії та впевнено рухатися вперед, професійно зростаючи щоденно
вверх