15.04.2024

Повідомлення від Французького Інституту в Україні – Стипендії від Французького уряду

Посольство Франції та Французький інститут прагнуть підтримувати академічну та наукову спільноту в Україні. Французький уряд надає виняткову допомогу для посилення мобільності між нашими країнами та підтримки рівня академічної досконалості в Україні, пропонуючи стипендії на навчання у французьких установах у межах чинного законодавства.

Посольство відкриває прийом заявок на стипендії, які дозволять нашим студентам реалізувати мобільність тривалістю від 4 до 6 місяців, щоб приєднатись до навчального процесу французького навчального закладу у рамках програм освітнього рівня магістратури (1й або 2й курс навчання). Заявки від студентів 4-го курсу також будуть розглянуті згідно із положеннями, які передбачені в останніх змінах до закону про мобілізацію. Заявки будуть оцінені за критеріями академічної досконалості та послідовності навчального проекту.

До цього повідомлення додаються наступні документи:
1. Анонс конкурсу, у якому Ви знайдете презентацію стипендії, умови участі та посилання на онлайн-формуляр. Конкурс відкритий як для франкомовних, так і для не франкомовних студентів.
2. Документ французькою та українською мовами, що містить корисні посилання на джерела інформації про вищу освіту у Франції, переваги навчання у Франції, презентацію основних спеціальностей, корисні поради тощо.
3. Документ у форматі PowerPoint англійською мовою з презентацією системи вищої освіти у Франції.

Прийом документів завершується 31 травня 2024 року.

Співробітники Французького Інституту в Україні готові відповісти на Ваші запити та спрямувати Вас до французьких навчальних закладів, якщо Ви цього забажаєте.

Посилання на вищевказані документи:
https://drive.google.com/drive/folders/0AKmbQGTFoTf8Uk9PVA

1-Стипендії уряду Франції

2-Корисні посилання онлайн-ресурсів

3-Презентація вищої освіти у Франції

?>
вверх